100 років не хворій і весь час молодій!

10.04.2014 | Автор: Ірина

Кожна жінка бажає мати підтягнуту і пружну шкіру обличчя, не залежно від віку. Але навіть правильний косметичний догляд за шкірою, поживні і парафінові маски. щоденний самомасаж не завжди допомагають досягти бажаного результату. Виною всьому – в’ялі м’язи обличчя і неправильна постава.

Але виявляється, з цим можна боротися, якщо змусити працювати м’язи за допомогою спеціально розробленої гімнастики для особи під назвою Фейсбілдінг.

Фейсбілдінг (face-особа, building -будівництво) – вправи, що дозволяють підтягнути шкіру обличчя і позбутися від зморшок без хірургічного втручання. Це гідна альтернатива пластичної хірургії, яка не потребує матеріальних витрат і доступна кожному.

Головна мета фейсбілдінга – змусити працювати м’язи, які зазвичай не діють, і розслабити ті м’язи, які часто знаходяться в напрузі. Тому вправи виконуються з напругою в потрібних м’язах при одночасному утриманні пальцями зморшки. Відбувається як би «підкачування» м’язи, над якою утворилася зморшка.

Завдяки фейсбілдінг шкіра буде виглядати на кілька років молодший, підтягнеться овал, зникнуть зморшки, носогубні складки стануть менш виражені, покращиться колір обличчя.

Для отримання хорошого результату виконувати вправи слід не менше двох місяців по кілька разів на тиждень. Для закріплення і збереження отриманого ефекту в подальшому кількість занять можна скоротити до одного або двох разів на тиждень.

Якщо ви зацікавилися цією методикою омолодження і підтяжки обличчя і готові приступити до занять, я пропоную вам уважно вивчити наступні відео:

Краси Вам і молодості на довгі роки!

Читайте також:

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00371 sec