Цікаві факти

Цікаві факти

Поговоримо про жіночих грудей

Чи знаєте ви, що чоловіки, коли знайомляться з жінкою, насамперед дивляться на груди? Відбувається це не зумисне, така реакція чоловіків є рефлекторної. До цього висновку прийшли дослідники з Веллінгтонського університету, які визначили також і те, що навіть хвилинне щоденне споглядання жіночих грудей збільшує тривалість життя чоловіків. Так це чи не так, але до думки авторитетних учених прислухатися варто. Звичайно, для того щоб споглядання було приємним, груди повинна бути красивою.

Яка груди вважається красивою?

Уявлення про красу в різні часи і в різних народів істотно відрізняються.

Ідеальна груди в наш час і в нашому суспільстві вважається висока пружна груди середньої величини з ніжною гладкою шкірою без елементів висипань, яка відповідає пропорціям тіла. Шанувальники пишногрудих красунь можуть заперечити, і з ними не можна не погодитися, як і з тими, кому подобається маленька, вміщується в долоньку, груди.

Головне в привабливості цієї частини тіла, що формується до 17-20 років, – красива форма і пружність. За умови нормального розвитку кожна молода жінка є власницею таких грудей, незалежно від її розміру. З віком м’язи слабшають, шкіра втрачає пружність – все це сприяє втраті форми і провисання грудей.

Що робити, щоб груди не втрачала форму і привабливість, залишалася молодою і красивою довгі роки? Звичайно ж, потрібно догляд і дотримання деяких простих рекомендацій:

 • вести здоровий спосіб життя
 • зменшити інсоляцію (особливо зони декольте)
 • виконувати спеціальні фізичні вправи для зміцнення грудних м’язів
 • приймати контрастні водні процедури
 • займатися плаванням
 • тримати правильну поставу
 • застосовувати живильні і зволожуючі креми
 • носити правильно підібраний бюстгальтер
 • уникати різких змін ваги
 • мінімізувати кількість абортів.

Догляд можна доповнити процедурами, які пропонує сучасна апаратна косметологія. Вакуумний масаж, міостимуляція, пластифікуючі маски і різноманітні обгортання – ці процедури досить ефективні для підтримки форми і молодості жіночих грудей.

Чому жінки звертаються до пластичного хірурга?

Часто буває так, що в суєті повсякденного життя ми багато чого не помічаємо, а коли спохвачуються, розуміємо, що пізно. Що робити, якщо фізичні вправи і різні процедури вже не надають бажаного ефекту, або форма і розмір грудей спочатку не ідеальні? У цьому випадку жінки, які не бажають миритися з недоліками своєї зовнішності, звертаються до пластичної хірургії.

Перша операція по збільшенню грудей була проведена в 1895 році австрійцем Вінценц Черні. Хірург ввів в груди пацієнтки її ж власний жир, узятий зі спини.

До того як в 1961 році з’явилися імплантати на основі силікону, медицина пройшла важкий емпіричний період. Як імплантату використовували гутаперчу, шерсть, каучук поролонові губки і навіть слонову кістку і скляні кульки. На сьогоднішній день пластика грудей вважається операцією No.1 в Америці. За статистикою, у двох мільйонів американок імплантована груди. Середньостатистичний вік, в якому проводиться збільшення грудей – 34 роки.

Друге і третє місце займають ліпосакція і блефаропластика згідно з даними Міжнародної асоціації пластичних хірургів (ISAPS) за 2011 рік.

Дослідження показали, що найпоширенішими причинами звернення до пластичного хірурга є наступні:

 • боротьба з віковими змінами
 • комплекси з приводу зовнішності
 • відновлення після пологів і лактації
 • необхідність в реконструктивної та естетичної хірургії.

Чи користується пластика грудей популярністю серед українських жінок?

Якщо говорити про пластичну хірургію в цілому, то Україна не є країною, в якій пластична операція доступна будь-якому середньостатистичному українцеві. Це пояснюється багатьма причинами.

Перш за все, економічним становищем в країні, низькою платоспроможністю основної маси населення і боязню операцій, як таких, усугубленной страшилками про пластичну хірургію в засобах масової інформації.Якщо порівнювати з іншими видами пластичних операцій, то не можна не відзначити, що пластика грудей в Києві та Україні – найбільш затребувана.

Колосальний досвід, накопичений в світі, передові технології і методи пластичної хірургії успішно використовуються і в нашій країні. Можна сміливо заявляти, що маммопластика на сьогоднішній день є операцією з мінімальним ризиком і стає все більш популярною серед українських жінок, бажаючих надати своїх грудей гарний сексуальний вигляд.

Розмір грудей закладений в нас генетично, і змінити його без хірургічного втручання практично неможливо. А ось, як піднести те, що дала нам природа залежить тільки від нас.

Доглядайте за своїми грудьми і на ній будуть зупинятися захоплені чоловічі погляди незалежно від її розміру, і ви зможете з гордістю сказати: & quot; У мене ідеальна груди! & Quot;

 • YouTube Video

_0.34MB/0.00289 sec