Домашні тренування

Домашні тренування

Якщо ви вирішили зайнятися спортом, але не хочете купувати абонемент у фітнес-клуб, вам підійдуть домашні тренування. У домашнього фітнесу є багато переваг. По-перше, не треба платити за абонемент в спортзал. По-друге, будинки ви можете тренуватися в будь-який зручний для вас час. Звичайно, мінуси теж є. Як правило, вдома змусити себе займатися дуже складно. Завжди знаходяться якісь справи, долає лінь, і, врешті-решт, відволікають рідні.

Але якщо ви дійсно маєте силу волі, домашня тренування для схуднення вам підійде. У статті ми з вами розглянемо основні вправи тренувань для вдома.

Програма домашніх тренувань

Домашні тренування для дівчат мають свої нюанси і правила. Тут важлива регулярність. Визначте час, в яке ви будете займатися. Як правило, звичайній людині достатньо двох разів на тиждень, за умови, що заняття триватиме одну годину. Не треба доводити себе до знемоги. Кожен день по три години тренуються тільки справжні спортсмени.

Купіть собі зручний спортивний одяг, тренуйтеся в кросівках. Це важливо, тому що багато будинків розслабляються і займаються в тапочках і майках. Одяг повинен бути дихаючої, комфортною і не сковувати рухи.

Найкраще нічого не їсти за півтори години до тренування. Та й після не варто кидатися до холодильника. А ось воду пити можна, і навіть потрібно, як під час, так і після заняття, щоб не допустити зневоднення організму.

Чітко визначте для себе мету тренувань. Що ви хочете? Підтримати здоров’я або схуднути? З якими проблемними місцями потрібно боротися? І тільки потім приступайте до дій.

Розминка

Розминка готує організм до майбутнього навантаження. Не можна приступати до занять, які не розігрів свої м’язи. Інакше вони будуть сильно боліти.

Встаньте на середину кімнати і починайте крокувати. Потім підніміть руки вгору і зробіть пару кругових рухів назад і вперед. Пострибайте на одному місці, можете використовувати скакалку. Після розігріву потягніться вниз до своїх стопах. Поверніться вправо, зігніть одне коліно і потягніться вперед.

Силові вправи

На занятті ви можете прокачати руки, біцепси, трицепси, груди, плечі, сідниці, ноги, коліна і інші групи м’язів. Ми розглянемо декілька найпопулярніших і ефективних вправ.

Почнемо з присідань. Встаньте прямо, ноги розставте в сторони на рівні плечей. Спина повинна бути прямою. А тепер, зробіть двадцять присідань. Уявіть, що хочете сісти в крісло. Тоді у вас буде правильна техніка виконання.

Встаньте на коліна, опустіть долоні на підлогу. Підніміть спочатку одну ногу, коліно при цьому має бути випрямленою. Потім іншу.

Ляжте на спину. Руки розведіть в сторони. Підніміть ноги, зігнувши при цьому коліна. Потім, по черзі опускайте ноги якомога нижче, колінами до підлоги.

Дуже корисні будуть віджимання. Можете віджиматися, широко розставивши руки, так буде набагато легше.

Домашні тренування: відео

Нижче ви можете побачити відео для схуднення з докладним описом кожної вправи. Не турбуйтеся, якщо деякі вправи не вийдуть з першого разу. Головне, зрозумійте техніку виконання, тренуйтеся і все обов’язково вийде.

В Насамкінець зазначимо, що найкраще тренуватися і займатися спортом всією родиною. Це набагато веселіше і цікавіше.

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00366 sec