Допоміжні методи

Допоміжні методи

Масаж шийно комірцевої зони: Воротнікова зона (анатомічно представляє собою область шиї, надпліччя, а також потиличну область) є однією з головних рефлексогенних зон організму людини, які мають хорошу іннервацію і тісний взаємозв’язок з внутрішніми органами і вегетативними сплетеннями

втома, напруга м’язів, обумовлене тривалим перебуванням пацієнта в сидячому положенні;

хворобливість в області шиї і верхньої частини спини;

поганий сон і низький рівень працездатності

гіподинамія, спричинена недостатньою фізичною активністю;

гіпертонічна хвороба і деякі інші патології серцево-судинної системи, внаслідок яких обсяг що надходить крові до головного мозку виявляється недостатнім;

Масаж шийно-грудного відділу хребта:

остеохондроз, зокрема грудного і шийного відділів;

кіфоз, сколіоз грудного відділу;

нестабільність хребта в верхніх відділах;

синдром хребетної артерії і інші.

зниження вираженості больового синдрому;

поліпшення кровообігу в області хребта і м’язах спини;

зняття зайвого патологічного напруги м’язів шиї і спини;

зміцнення м’язів спини.

профілактика різних захворювань,

відновлення працездатності і після фізичних і розумових навантажень,

реабілітація по відновленню організму після захворювань і травм.

Переваги проведення загального масажу

нормалізується психо-емоційний стан пацієнта,

поліпшується кровообіг, лимфообращение,

підвищується витривалість організму,

знижуються больові симптоми,

знижується артеріальний тиск, втому,

поліпшується колір, вид шкіри,

підвищується шкірно-м’язовий тонус,

поліпшується функціональний стан організму,

зменшуються набряки, запалення.

Загальний масаж благотворно впливає на кісткову, шкірно-м’язову, серцево-судинну системи, обмін речовин.

Протипоказання для проведення масажу: лихоманка, гострі запальні процеси, схильність до кровотеч, захворювання крові, гнійні процеси різної локалізації, тромбофлебіт, варикозна хвороба з венозною недостатністю, захворювання шкіри, запалення лімфатичних вузлів, туберкульоз, пухлини, остеомієліт. При наявності жовчнокам’яної, сечокам’яної хвороби, менструації, вагітності масаж живота протипоказаний.

Сеанс загального масажу проводиться не частіше 2-х разів на тиждень. Тривалість 60 хвилин.

Спина – не особливо чутлива частина тіла, проте її м’язи постійно піддаються перенапруження при малорухливому способі життя, травмах і стресах. Спеціальні техніки масажу спини дозволяють розслабити їх, позбавити тіло від болю і відновити свободу рухів. Таке спеціальне масування сприяє регенерації пошкоджених тканин, посилює циркуляцію крові, тим самим покращуючи тонус нервової і судинної систем, знімає набряки і гармонізує стан внутрішніх органів.

В основі дії баночного масажу лежить рефлекторний метод, заснований на виникненні гіперемії, роздратуванні шкірних рецепторів що створилося в банці вакуумом. Під впливом банкового масажу поліпшуються периферична циркуляція крові, лімфи, міжтканинної рідини. Усуваються явища застою, посилюються обмін речовин і шкірне дихання в масажованих ділянці тіла. Шкіра стає пружною, підвищується її опірність до температурних і механічних факторів, поліпшується скорочувальна функція м’язів, підвищується їх тонус, еластичність. При впливі вакуум-терапії відбувається виділення екстракту сальних і потових залоз. До його складу входять крім солей, сечовина, ацетон, жовчні кислоти, які в певних концентраціях токсичні для організму, це дає можливість порівнювати метод банкового масажу з ефектом лазні.

Професійний масаж кистей рук проводиться після пілінгу і призначений для загального розслаблення, заспокоєння і релаксу. Кистей рук він дає:

поліпшення кровообігу і лімфотоку

відновлення підшкірного зволоження

розгладження зморшок на шкірі

відновлення тургору і еластичності шкіри

поліпшення постачання тканин киснем

розробку і пом’якшення суглобів

міцність, еластичність, прискорення росту нігтів

Масаж ніг трохи відрізняється від, скажімо, масажу спини. Різниця в тому, що при масажі і ніг, стимулюються не тільки самі м’язи, на які спрямована дія, але благотворний вплив виявляється на весь організм. А причиною тому є величезна кількість рефлекторних точок, які відповідають за стан організму в цілому.

Запрошуємо вас до нашого центру на ЗАНЯТТЯ СУГЛОБОВОЇ ГІМНАСТИКОЮ за методом доктора Бубновського.

Суглобова гімнастика за методом С.М.Бубновского – це цілий комплекс простих, але ефективних вправі дозволяють підтримувати повноцінну рухливість хребта і суглобів без застосування реабілітаційних тренажерів з вихідного положення лежачи на підлозі (килимі, мате) і виключає вертикальні осьові і стрибкові навантаження . Особливістю цієї гімнастики є те, що увага акцентується на відновленні рухливості суглобів і тренуванні м’язів, які мало використовуються в звичайному житті і недостатньо активно проробляються на тренажерах.

Завдяки суглобової гімнастики поліпшується рухливість суглобів, гнучкість і еластичність м’язів і зв’язок. Ефект досягається за рахунок активної вироблення межсуставной рідини, що змазує суглоби, тому після таких вправ суглоби в прямому сенсі слова перестають скрипіти. І саме тому цей тренувальний комплекс показаний пацієнтам будь-якого віку і може виконуватися в навіть дуже важкому або ослабленому стані.

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00364 sec