Ефективні вправи для схуднення ніг вдома

Ефективні вправи для схуднення ніг вдома. Комплекс вправ для схуднення ніг

Чи знайома вам ситуація, коли, самовіддано сидячи на дієті, ви, до свого великого розчарування, починаєте втрачати вагу не там, де потрібно. Ось було б здорово, якщо можна було худнути на замовлення, в суворо визначених місцях! І така можливість є, потрібно тільки підібрати спеціальний комплекс вправ.

Сьогодні ми розглянемо комплекс вправ для схуднення ніг

Ефективні вправи для схуднення ніг передбачені технікою «Бодіфлекс», вони підібрані за принципом зменшення обсягу на певній ділянці тіла, тобто на ногах, але при цьому не робиться наголос на збільшення обсягу м’язів, оскільки не всі жінки хотіли б мати накачані ноги .

За великим рахунком, техніка «Бодіфлекс» це техніка вправ дихальних, де спеціальне дихання посилює ефект фізичних вправ, оскільки обсяг кисню, який надходить в місця напруження м’язів, сприяє спалюванню жиру.

Для початку освоїмо таку вправу.

Треба встати прямо, гарненько розпрямити спину, ноги розсуньте на ширину плечей, а потім нахиліться, спершись руками на ноги, які для цього зігніть в колінах. Добре видихніть, випустивши повністю все повітря з легенів. А потім різко вдихніть повітря через ніс, гарненько заповнивши легені. Тепер видихніть за допомогою діафрагми через рот, голосно і сильно. Затримуємо дихання на 8-10 секунд. У цю паузу виконайте невеликий масаж внутрішніх органів, втягнувши живіт так, щоб шлунок зайшов за ребра.

Чи продовжите вправу, повторюючи його ще і ще, поки не навчитеся дихати правильно.

Комплекс вправ для схуднення ніг від «Бодіфлекс», звичайно, включає в себе і вправи на розтяжку для ніг. Слід мати на увазі, що вправи виконуються рано вранці, до прийому їжі, і всього на них буде потрібно 10-15 хвилин вашого часу. Воно того варте, чи не так? «Бодіфлекс» рекомендує почати з розтяжки внутрішньої поверхні ноги.

Вправа номер один допоможе вам прибрати жир з внутрішньої поверхні стегон і гомілок. Сядьте на підлогу, як можна ширше розставивши ноги. Не відриваючи п’яти від підлоги, потягніть носки ніг на себе, а потім направте їх в сторони, збільшуючи ефект розтяжки.

Обіпріться на руки позаду себе, виконуйте вправи на дихання, а потім проведіть масаж внутрішніх органів, про який писалося вище. Приступайте до вправи: на вісім рахунків витягніть руки вперед, нахиліться, спираючись на прямі руки, а потім, не відриваючи пальців від підлоги, не згинаючи колін, а тільки перебираючи руками, нахиляйтеся все нижче, розтягуючи внутрішню поверхню ніг.
Постарайтеся вправу плавно і повільно. Вправу потрібно повторити три рази від початку до кінця.

Наступна вправа допоможе підтягнути м’язи зовнішньої поверхні стегон і спалити жир в цих місцях. Крім того, ця вправа сприяє спалюванню жиру в області талії. Завдяки такому вправі ви можете розслабити поперек, а тому воно особливо корисно для офісних працівників.
Сядьте на підлогу, ноги зігніть в колінах і шкребти так, щоб праве коліно виявилося знизу. Обхопіть правою рукою ліве коліно, а ліву руку перемещаем за спину. Ліве коліно піднімаємо вгору і підтягує до себе, зігнувшись в талії вліво.

Видихаємо, приймаємо вихідне положення. Вправу повторюємо по три рази для кожної ноги.

Ефективні вправи для схуднення ніг припускають і розтяжку задній поверхні ноги. Ми розтягуємо м’язи підколінних сухожиль, задньої поверхні ніг, а також позбавляє від жиру стегна і гомілки.

Ляжте на спину, підніміть ноги вгору, підтягніть шкарпетки до себе, не згинаючи коліна. Обхоплюємо руками верхню частину ікри кожної ноги. Виконайте в цій позі дихальну вправу, а потім підтягнутися до своїх ніг і завмерти на вісім секунд в такому ж становищі. Видихаємо, повертаємося в початкове положення. Вправа повторюють три рази.

  • YouTube Video

_0.33MB/0.00027 sec