флюоксіместерон в бодібілдингу

Халотестін

Халотестін (Halotestin), також відомий, як (Fluoxymesterone), – оральний анаболічний стероїд, який є похідним від тестостерону. В його основі знаходиться діюча речовина флюоксиместерон.

Цей анаболик, маловідомий, його в основному використовують пауверліфтери, так, як він добре дає приріст сили, а масу немає. Бодібілдери його часто використовують в період перед змаганнями, щоб домогтися рельєфу і сухості м’язів.

З плюсів цього стероїду, то що він не ароматизируется (чи не перетворюється в антиестроген), не затримує воду, збільшує виробництво червоних кров’яних клітин, гемоглобін. Має високу андрогенної активністю.

Halotestin вперше з’явився в 1950 роках на американському фармацевтичному ринку і продавався компанією UpJohn. Використовували Халотестін для лікування тканин від опіків, переломів, і чоловіків з недостатнім рівнем андрогену.

Прийом халотестин

Прийом халотестин не повинен перевищувати 6-8 тижнів, через його високу токсичність для печінки. Рекомендується використовувати дозування від 10 до 25 мг на добу.
Також препарат можна комбінувати (приймати з іншими анаболіками) з тестостероном (пропіонат. Енантат. Ципионат). Якщо ж ваша мета отримати рельєф, то можете комбінувати з прімоболаном, еквипойз і декою.

Побічні ефекти халотестин

Велике навантаження на печінку (токсичний), висипка акне (прищи), випадання волосся на голові, вирилизация, зниження вироблення власного андрогенного тестостерону. Через це рекомендується пройти курс відновлення організму і приймати провирон. Нольвадекс. кломид і т п.)

_0.34MB/0.00374 sec