Комплекс тренувань по круговому методу

Комплекс тренувань по круговому методу

У чому ж секрет? Вправи для розвитку фізичних якостей необхідно використовувати в такій послідовності: на початку основної частини уроку повинні бути передбачені вправи для розвитку швидкості, потім – сили і витривалості. Такий метод є не що інше, як силову аеробіку. Зміцнюючи ваше серце і покращуючи еластичність судин.

У цьому віці широке застосування знаходять стрибкові вправи. Діагностування проводитися два рази на рік. Прошу, до речі, не плутати кругової метод тренування з суперсетами, де досить часто за один суперсет «Бомба» одна група м’язів. Основи кругового тренування Кругове тренування – це тренування з високою інтенсивністю, яка застосовується при роботі на витривалість і створення рельєфу.

Вона не зводиться до якогось одного способу виконання вправ, вона включає в себе ряд приватних методів строго регламентованого вправи з виборчим загальним впливом на організм учнів.

Я рекомендую проводити тренування на обидві частини. Віджимання на брусах з вагою або віджимання від підлоги. Тут не обійтися без допомоги і контролю батьків дитини, оскільки йому одному важко без сторонньої допомоги. До підліткового і, особливо до юнацького віку створюються сприятливі умови для розвитку сили і витривалості. Але якщо є необхідність, то окремі вправи спочатку розучуються з учнями. Так ось, як правило за один круг опрацьовуються всі м’язи тіла.

Ви виконуєте один підхід першої вправи, потім, без відпочинку, один підхід другого вправи. Учень, який долає лінощі, що займається постійно ранковою гімнастикою і спортом, набуває важливого моральне якість – працювати. Використовуйте вага, який вам буде під силу підняти раз 15-20. Вся справа в тому, що Кругове тренування спалює більшу кількість калорій, ніж аеробне тренування.

Організовується такий метод роботи з допомогою навчальних карток на яких схематично зображено завдання і вказано номер станції. Для розвитку швидкісно-силових якостей використовуються вправи, які вимагають прояву швидкісних і швидкісно-силових якостей, виконуються в максимально можливому темпі. Кругове тренування стає популярною як у чоловіків, так і у жінок. Потім, після відпочинку, ви йдете на наступний круг з тими ж самими вправами.

Дотримуйтеся даних рекомендацій, дотримуйтеся режиму правильного харчування, і результати не змусять себе довго чекати. Для ефективного управління процесом рухової діяльності, цілеспрямованого розвитку умінь і здібностей дитини, поліпшення його функціонального фізичного стану необхідно працювати в трьох напрямках: I.

& copy; 2016 bst-

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00596 sec