Користь підйомів штанги на біцепс на Лаві Скотта

Користь підйомів штанги на біцепс на Лаві Скотта

Під час користування лави Скотта при виконанні вправ виключає допомогу інших м’язів. Вправа виконує з EZ-образної штангою. Відео 1: Підйом штанги на біцепс стоячи

1. -Потрібно зручно розташуватися на Лаві таким чином, щоб ви щільно сиділи на сидушке, груди була притиснута до стінки лаві, рук витягнуті зі штнагой вниз.

2. Приступити до виконання підйомів штанги на біцепс.

3. Робота дихання така, що при вдиху ви опускаєте штангу вниз, а при видиху відповідно здійснюєте підйом.

4. Ніколи не кладіть інструмент штангу до кінця вниз, так як м’язи повинні перебувати постійно в напрузі . Тому потрібно трохи не доводити штангу до кінцевої нижньої точки при виконанні

5. При виконанні підйомів штанги на біцепс кисті рук повинні бути розгорнуті до вас, щоб виключити можливість травмування. Інакше коли ви опустите штангу вниз і кисті будуть вивернуті назовні, виникає ризик отримати травму, коли ви не зможете утримати піднімається вага.

6. Вправа на біцепс слід виконувати в дуже спокійному. Відео 3 підйоми штанги на біцепс на лаві Скотта

або навіть повільному темпі, контролюючи роботи двоголовим м’язи, біцепса. Дуже часто в тренажерному залі можна спостерігати картину, коли тренується робить вправу ривками, тільки на кількість. Звичайно, цілі у всіх тренуються різні, але таке виконання вправи користі принесе не сильно багато, а втома буде як при правіьном виконанні.

Одним з варіантів виконання даної вправи є под’ми штанги на біцепс стоячи. Відео 4: Підйом штанги на біцепс 125 кг

Підйоми штанги на біцепс стоячи, користь

Спина повинна бути пряма, живіт втягнутий, плечі розгорнені і лікті притиснуті до тіла. Зверніть на це увагу, основна помилка при виконанні підйомів штанги на біцепс стоячи – це розбіжність ліктів в сторони, цього робити не можна, лікті повинні бути щільно притиснуті до тулуба.

Вправа слід виконувати так само в повільним темпом, контролюючи роботу біцепса. Так само при підйомах на біцепс зі штангою не потрібно допомагати спиною і робити коливальні двжінія в тазостегновому суглобі, будь-які розгойдування або ривки.

Середня кількість повторень в підході – близько 10. У плані ізольованості, лава Скотта має очевидну перевагу, так як на ній ваше тіло строго зафіксовано і все що потрібно – це якісний підхід до виконання вправи. Відео 5 підйом штанги на біцепс стоячи

Які м’язи працюють при підйомах штанги на біцепс на лаві Скотта

Дана вправа є ізольованим для розвитку двоголовим м’язи плеча – біцепса . Розглянемо докладніше структуру цього м’яза.

Двоголовий м’яз плеча – велика м’яз плеча, добре помітна під шкірою, завдяки чому широко відома навіть серед людей, погано знайомих з анатомією.

Проксимальная частина складається з двох головок – довгої і короткої. Довга головка починається від надсуглобного горбка лопатки довгим сухожиллям яке, проходячи через порожнину плечового суглоба, лягає в борозна плечової кістки, оточене межбугорковой синовіальних піхвою. Відео 6: Підйом штанги на біцепс 116 кг і 121 кг

Корткая головка починається від клювовидного відростка лопатки, обидві головки з’єднуються утворюючи черевце, яке закінчується сухожиллям прикріплюються до горбистості променевої кістки.

Від сухожилля медіально відходить плоский пучок, який вплітається в фасцію передпліччя. Підйоми на біцепс мають велику популярність, так як усіленннимі тренуваннями можна добитися істотного збільшення обсягу цієї м’яз.

М’яз володіє двома пучками скорочення. Бере участь в згинанні передпліччя і згинанні плеча скорочуючи той чи інший пучок. Відео 7: Підйом гантелей на біцепс сидячи на похилій лаві

Тренуючи підйом штанги на біцепс на лаві Скотта ми добиваємося цілеспрямованого впливу саме на цей м’яз, інші м’язи в роботі не беруть участь.

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00431 sec