Користь вправ з гирями

Користь вправ з гирями

Якщо Ви ніколи не бачили гирі, то це щось на зразок залізного гарматного ядра з ручкою. Ви можете використовувати їх для збільшення навантаження під час вправ, таких як розтягування, прес і інші, при цьому навантажується велика частина мускулатури вашого тіла.

Навантажите себе по повній, використовуючи гирі

На відміну від традиційних методів пауерліфтингу, вправи з гирями напружують всі групи м’язів одночасно, тобто все тіло задіяно в кожній вправі. До того ж вправи з гирями підвищують серцевий ритм, при цьому частота пульсу зберігається під час всього тренування. Вправи з гирями – одне з найбільш ефективних енерговитратних вправ.

Вагома користь тренувань з гирями

Тренування з гирями зараз стали шалено популярними і серед зірок Голлівуду, і серед професійних атлетів і серед тих, хто просто регулярно відвідує тренажерний зал.

Так в чому ж гідність таких вправ?

  • Спалюється близько 20 калорій в хвилину, збільшується витривалість серцевого м’яза
  • Збільшує рухливість і розтяжку м’язів, потрібних саме в повсякденному житті.
  • Одна вправа для всіх груп м’язів
  • Відмінно розроблені м’язи в термін менше звичайного і з меншою кількістю обладнання
  • Голова теж не діє, адже треба ж якось приручити ці шматки заліза!

Заняття з гирями – швидкий спосіб прийти у форму

При традиційних методах фізичних вправ, зазвичай потрібно 45 хвилин на біговій доріжці, а потім піти в тренажерний зал на ті ж 45 хвилин. Гирьовий спорт поєднує в собі і розтяжку, і кардионагрузки, так що Ви отримаєте відмінні результати в два рази швидше традиційних підняттів тягарів або роботи на тренажерах – Ви дійсно пропотієте під час тренування з гирями. Чим більше вага гирі, тим вище буде частота пульсу, так що Ви зможете спалити більше калорій.

Гантелі або гирі

Вас напевно зацікавило питання, а чому я не можу скористатися звичними гантелями з тим же результатом? Не можете. І ось кілька причин для цього:

  • Ручка гантелей розташована так, що Вам буде незручно обертати і підкидати їх без ризику для себе.
  • Центр тяжкості в гантелях і гирях розташований в різних ділянках, так що навантаження на серце і на м’язи перерозподіляються.
  • Незручність і незручність використання гантелей для занять гирьовим спортом зіпсує тренування. (Спробуйте розмахувати 35-фунтовой гантелей між ніг. Легко?)

Спробуйте і переконайтеся самі

Розумію ваш скептицизм, але повірте мені: Ви можете і далі годинами пихкати на біговій доріжці, тягати тяжкості, а результат буде вполовину менше, ніж якби Ви займалися з гирями. Купіть справжні чавунні гирі RKC (Russian Kettlebell Certified), щоб тренування були правильними. Знайдіть хороший спортзал і тренера, який має відповідну кваліфікацію.

  • YouTube Video

_0.33MB/0.00025 sec