Кращі вітаміни для жінок!

Кращі вітаміни для жінок!

Як вибрати вітаміни для жінок.

На сьогоднішній день все більше дівчат починають активно займатися спортом, хтось для корекції фігури, комусь диктує мода, кому-то здоровий спосіб життя, але всіх об’єднує одна мета домогтися прогресу і стати краще. Вітаміни для жінок найоптимальніша спортивна добавка, тому що містить велику кількість біологічно активних елементів і мінералів. Звичайно, існує й інше спортивне харчування, наприклад креатин. Гейнер або протеїн, в більшості випадків даними продуктами користуються виключно професійні атлети для набору маси або збільшення м’язового обсягу.

Найпопулярнішим спортивним харчуванням для прекрасної статі є вітамінно-мінеральні комплекси для жінок . Організм дівчат не тільки відрізняється від чоловічого, а й вимагає особливого догляду, вже минули ті часи, коли вітаміни для чоловіків радили жінкам, на дворі 21 століття і спортивна наука зробила стрибок вперед. Тепер розробляються вітаміни для жінок з урахуванням всіх особливостей їх організму.

Потреба в кількості мінералів і вітамінів для жінок відрізняється в залежності від віку. І важливо розуміти, в який період необхідні ті чи інші елементи. Для жінок-спортсменок необхідність в якісних жіночих вітамінах різко зростає пропорційно навантаженню, якій піддається організм.

Що повинно міститися в комплексі вітамінів для жінок?

Одним з головних складових вітамінно-мінерального комплексу для прекрасної статі, є антиоксиданти. Їх кількість впливає на обмін речовин. Найвідомішим представником цієї категорії є аскорбінова кислота, або вітамін C (можна придбати в аптеках), лікопін (міститься в плодах червоного кольору, наприклад в томатах), танін (головним джерелом даного компонента є кава і чай).

Вітаміни для жінок зобов’язані утримувати антиоксиданти у великій кількості, так як вони підтримують в робочому стані серцево-судинну систему і забезпечують оптимальну роботу нервової системи.

Також вітаміни для жінок відрізняються кількістю вітамінів групи B. Дані компоненти в вітамінно-мінеральний комплекс оптимізують ряд біологічних процесів, а також контролюють водний обмін шкіри. Вітаміни групи B для жінок важливі тим, що при їх регулярному вживанні шкіра стає більш гладкою, еластичною і набуває здорового кольору. Спортивні вітаміни для жінок здатні зберегти красу шкіри не дивлячись на жорстокі дієти і виснажливі тренування, через які жінки проходять для досягнення своєї спортивної мети.

Звичайно, при фізичних навантаженнях не обійтися без вітамінів K (фітонадіон). Даний елемент підживлює клітини шкіри, внутрішні органи (нирки), кістки.

Також для поліпшення загального самопочуття необхідний вітамін F (риб’ячий жир або Омега & ndash; 3). Цей інгредієнт здатний виводити з організму холестерин, тим самим зменшуючи ризик захворювань серцево судинної системи.

Таким чином, можна зробити свій рейтинг & laquo; Кращі вітаміни для жінок & raquo;.

Спираючись на кількість і різноманітність вітамінів і мінералів, авторитетність виробника спортивного харчування, відгуки про вітаміни для жінок, які мають позитивний характер, а також ціна жіночих вітамінів, все це ми враховуємо при виборі кращого вітамінно-мінерального комплексу для жінок.

Вітаміни для жінок від Оптимум Нутришн заслуговують повагу. Ніхто не може посперечатися з даної спортивної добавкою за кількістю і різноманітністю вітамінів і мінералів. Активні компоненти дозволяють спортсменам досягати відмінних показників і прогресувати від тренування до тренування.

Ще один висококласний вітамінний комплекс. Продукт від Біотеч має високу популярність серед професіоналів і відмінні відгуки. Зміцнює імунну систему, а це дуже важливо при активних тренуваннях, забезпечує здоровий вигляд волоссю і надає фортеці нігтям.

3. Vita-min Plus Women Olimp

Вітаміни для жінок від Олімпу, мають відмінні характеристики і властивості, але що головне ціна вітамінів від Olimpзначітельно нижче, ніж у аналогічних спортивних добавок. Вони стабілізують обмін речовин, вироблення гормонів і забезпечують організм великою кількістю вітамінів.

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00633 sec