Мезотерапія тіла що це таке

Мезотерапія – це ін’єкційна процедура, яка ефективно бореться з зовнішніми і внутрішніми ознаками старіння шкіри, естетичними дефектами, локальними жировими відкладеннями, целюлітом і поганим станом волосся. Завдяки введенню у внутрішні шари шкіри унікальних лікувальних коктейлів, процедура допоможе Вам швидко забути про недоліки своєї зовнішності вже після першого сеансу.

В основі препаратів мезотерапії – рослинні речовини, які збагачені вітамінами і мікроелементами. Лікар – косметолог медичного центру “Медіна” розробить для Вас індивідуальний лікувальний коктейль зі спеціальних ін’єкцій, який дасть стійкий, видимий результат і ефективно вирішить Вашу проблему.

мезотерапія для обличчя;

мезотерапія для тіла;

Мезотерапія для обличчя – це процедура внутрішньошкірного введення унікальних мікро-ін’єкцій – коктейлів, які містять вітаміни, амінокислоти і мікроелементи. Завдяки їх дії Ви поліпшите стан шкіри, позбудетеся від різних косметичних дефектів в і повернете особі молодість .

Процедури мезотерапії для обличчя завоювали величезну популярність серед жінок і чоловіків по всьому світу. Мінімальна оперативне втручання і дивовижні результати!

Які проблеми вирішує мезотерапія для обличчя?

Завдяки лікувальній дії біологічно активних компонентів у складі ін’єкційних препаратів, Ви зможете:

розгладити дрібні зморшки навколо очей;

згладити носогубні складки;

прибрати пігментні плями;

вилікувати вугровий хвороба;

скорегувати овал обличчя, прибрати друге підборіддя;

зробити менш помітними судинні прояви;

поліпшити зовнішній вигляд шкіри, підвищити її еластичність і пружність.

Препарати і кількість ін’єкцій підбираються індивідуально, залежно від цілей і вираженості проблеми.

Для кожної проблеми передбачена індивідуальна методика введення препаратів . Перед процедурою лікар-косметолог проводить діагностику шкіри пацієнтів, за результатами якої підбирає відповідні препарати і визначає кількість сеансів.

Перед введенням препаратів, за бажанням пацієнта, лікар обробить проблемну область знеболюючим кремом. Далі за допомогою тонкої голочки точково ( «укол за уколом») під шкіру вводить лікувальний препарат або коктейль (суміш препаратів). Глибина введення становить 1,5 – 3,9 мм. Мезотерапія на обличчі вимагає великої акуратності, особливо в області повік і навколо очей, тому дуже важливо звертатися до професіоналів.

Процедура триває 30 – 40 хвилин. Для досягнення стійкого результату необхідно пройти курс з декількох сеансів, який індивідуально призначить лікар-косметолог. Зазвичай, він становить 4 – 8 процедур, з періодичністю – один раз в тиждень.

Ефект після мезотерапії для обличчя

Вже після 2-3 процедур Ви помітите видимі результати:

шкіра підтягнеться, дрібні зморшки навколо очей зникнуть, разгладятся носогубні складки;

Ви придбаєте гарний колір обличчя і зволоженість шкіри;

стануть менш помітними рубці, пігментні плями і судинні прояви;

скоректується овал обличчя.

Стійкий, виражений результат помітний після проходження повного курсу процедур, який призначить лікар-косметолог і збережеться протягом декількох місяців.

Для найкращого ефекту, ми рекомендуємо поєднувати мезотерапію з іншими методиками ін’єкційної косметології.

Мезотерапія поверне вашій шкірі справжню красу!

Мезотерапія для тіла – це процедура введення в шкіру пацієнта невеликих доз спеціальних препаратів, які містять біологічно активні лікувальні речовини. Під дією ін’єкції в клітинах шкіри посилиться кровообіг, покращують регенеративні процеси.

В результаті Ви позбудетеся від різних естетичних дефектів, проявів целюліту . у Вас зменшаться жирові відкладення . шкіра буде гладкою та еластичною .

Процедура абсолютно безпечна, не викликає ускладнень. Головне, звертайтеся до професіоналів, які оптимально підберуть для Вас необхідні ін’єкційні препарати.

Які проблеми вирішує мезотерапія для тіла?


Методи мезотерапії застосовуються вже більше 50 років. Це один з найбільш ефективних способів за короткий термін відновити фізіологічний стан шкіри, скорегувати фігуру і позбутися целюліту.

Показання до мезотерапії:

розтяжки або стрії;

локальні жирові відкладення;

в’ялість і сухість шкіри.

Перед сеансом лікар проведе діагностику, за результатами якої визначить препарати (розробить «коктейль») для введення і складе індивідуальну програму – курс з процедур .

Сеанс мезотерапії проводять шприцом з тонкою голочкою. Процедура практично безболісна, при бажанні пацієнта на шкіру наноситься знеболюючий крем. Активні речовини препаратів впливають на середній шар дерми і жирову клітковину, де надають виражений лікувальний ефект.

Процедура триває, в середньому, 30 хвилин. Для стійкого і ефективного результату необхідно пройти курс з декількох сеансів, який визначить лікар-косметолог. Перші результати помітні вже після 2 – 3 сеансів .

Після проходження курсу процедур Ви відчуєте сліпучі результати:

прояви целюліту зменшаться;

скорректіктірется силует: зникнуть локальні жирові відкладення;

шкіра стане гладкою, пружною і еластичною;

зменшаться розтяжки (або стриї) в області стегон, живота або грудей;

покращиться рельєф шкіри, спаде набряклість.

У медичному центрі “Медін” для проведення мезотерапії лікар-косметолог використовує тільки сертифіковані і адаптовані до внутрішньошкірного введення препарати . Процедури проводяться одним або декількома препаратами, змішаними в одному флаконі ( «лікувальні коктейлі»).

До складу ін’єкцій входять вітаміни, мікроелементи, амінокислоти і гіалуронова кислота. Вони активізують в клітинах тканин обмінні процеси і кровообіг. В результаті чого вирішуються поставлені завдання, які дають видимий ефект на тривалий час.

У нашому центрі для мезотерапії використовуються такі препарати:

Juvederm® Hydrate (США) – ін’єкційний препарат, який зволожує шкіру, підвищує її пружність, покращує тонус і еластичність. Завдяки вмісту гіалуронової кислоти препарат ефективно ущільнює, і омолоджує шкіру . Ін’єкція сприяє швидкому загоєнню пошкоджень.

Teosyal Meso (Швейцарія) – препарат підходить для омолодження тонкої і сильно збезводненої шкір і. У складі препарату особливі речовини, які забезпечують оптимальний рівень зволоження дерми.

Teosyal Meso-Expert (Швейцарія) – препарат містить 8 амінокислот, які реструктуризують і відновлюють шкіру .

Teosyal PureSense Redensity (Швейцарія) – ін’єкція ідеально підходить для омолодження шкіри після 35 років . Завдяки унікальному складу біологічно активних речовин, препарат усуває зморшки, коригує форми особи, ущільнює і зволожує шкіру.

Revital Celluform (Італія) – ін’єкція вирівнює рельєф шкіри, забезпечує гладкість і пружність. Зменшує жирові відкладення і прояви целюліту .

Завдяки мезотерапії Ви зможете швидко омолодити шкіру обличчя, шиї, рук і декольте, вилікувати вугровий хвороба, зміцнити судини, позбутися від естетичних недоліків на шкірі після вагітності або надмірного загару, усунути розтяжки, рубці, пігментні плями, вилікувати целюліт і скорегувати контури фігури.

Мезотерапія в медичному центрі “Медін” – нова радість від своєї краси!

Записатися на прийом до лікаря-косметолога Медичного центру “Медін”

Ви можете по телефону + (373 533) 6 18 18

  • YouTube Video

_0.33MB/0.00125 sec