Накачати біцепс з одного гантелей в домашніх умовах: ефективні вправи

Головна> Руки> Накачати біцепс з одного гантелей в домашніх умовах: ефективні вправи

Накачати біцепс з одного гантелей в домашніх умовах: ефективні вправи

Чи не для кожного мужики представляється можливим відвідувати тренажерний зал, щоб накачати своє тіло. Хтось працює і просто не встигає на тренування в робочі години, а хтось просто елементарно соромиться своїх тренувань на людях. У кожного можуть бути свої причини. Але не варто думати, що правильно і ефективно накачати м’язи можна виключно в залі. Ця думка помилкова. При грамотному підході і правильно підібраному комплексі вправ всього можна досягти в домашніх умовах і за все з однієї гантелей. Накачати біцепс цілком реально.

Особливості тренування біцепса в домашніх умовах

Перед тим як починати йти до мети, необхідно знати деякі нюанси того, як правильно накачати біцепс в домашніх умовах. Чому чоловіки так прагнуть накачати біцепс? Двоголовий м’яз плеча відповідає за рельєфність руки, її зовнішній вигляд. Крім того, щоб ефективно впоратися з поставленим завданням, необхідно докласти чимало зусиль. Тобто відмінний біцепс – це підтвердження фізичної сили, терпіння і наполегливості. Справа в тому, що вправи на біцепс пов’язані з силовим навантаженням. Також має значення кількість повторень, щоб накачати руки. І з самого початку необхідно усвідомити, що швидко накачати біцепс в домашніх умовах не вийде. Якщо, наприклад, влітку ви хочете мати задовільну форму двоголового м’яза, то качати необхідно почати як мінімум в січні, а то й раніше.

Не варто думати, що для більш ефективного результату в домашніх умовах непосильно качати руки потрібно щодня. Це зовсім невірно. Розроблені вправи спрямовані на те, щоб м’язи не тільки ефективно працювали, а й відпочивали. Ростуть вони лише в період спокою. Тому оптимальний графік тренувань в домашніх умовах, щоб накачати руки, буде складатися з трьох днів в тиждень. Але ці тренуванні повинні проходити на межі можливого. Вправи можуть бути різноманітними і повинні якісно опрацьовуватися. Суть тренувань на біцепс полягає зовсім не в кількості підходів, а в рівні силового навантаження і якості її виконання. Фахівці кажуть, що одне тренування в ідеалі включає в себе всього дві вправи, кількість повторень яких коливається від 8 до 15. Якщо ви тільки на початку свого шляху, то краще виконати мінімум повторів. Робити кожен підхід необхідно інтенсивно, але без різких рухів з максимальною напругою м’язи. Тільки так можна буде наростити якісну м’язову масу в домашніх умовах. Для того щоб ефект був помітний не потрібно збільшувати кількість підходів. Необхідно через кожні 3 тренування виконувати збільшення ваги використовуваного снаряда. В результаті він буде доведений до максимуму.

Почати накачувати руки в домашніх умовах можна з придбання тренувального снаряда. Можна обійтися однією гантелей. Дві купувати ні до чого. Кожна рука прокачується по черзі і поступово. Крім того, правильно виконувати вправи на біцепс вдома допоможе і психологічний настрой. Необхідно рішуче налаштуватися на досягнення бажаного. Це важливо. Крім того, якщо є можливість, в процесі роботи також можна скористатися штангою.

Варіанти вправ в домашніх умовах на накачування біцепса

Накачати біцепс гантелями в домашніх умовах – не така складна задача, як може здатися на перший раз. Головне – не здаватися і не бояться труднощів. Через кілька вправ качати біцепс стане трохи звичніше, а потім робити це увійде в звичку. Ефект від таких вправ не змусить себе чекати, потрібно всього лише проявити трохи завзятості і терпіння. Ось деякі з ефективних і популярних вправ:

  • Підйом гантелей. Тут все просто. Виконувати вправу можна з одного гантелей в положенні сидячи. Можна сісти на стілець або на лавку, лікті розташувати на колінах, а в одну з рук взяти гантель. У вихідному положенні рука з гантелей повинна розташовуватися паралельно підлозі. На видиху рука згинається, на вдиху розпрямляється. Робіть по 15 повторень вправи в три підходи. Вправа повинна викликати зусилля і не даватися легко. Якщо виконувати завдання легко, слід збільшити вагу використовуваної гантелі. За технікою цю вправу досить просте, але ефект воно дає більш ніж гідний.
  • Ще один варіант на підйом гантелей. Для цього слід прийняти позицію стоячи. Використовуваний снаряд затиснутий в руці нейтральним хватом. Все що необхідно, це піднімати одну гантель до плеча, не змінюючи положення руки. Спина повинна бути прямою, лікті під час того, як виконується підйом гантелей залишаються у фіксованому положенні. Поки одна рука виконує підйом гантелей, друга не повинна просто висіти. Під час вправи напружуйте руку, трохи зігнувши її в лікті. Це також свого роду тренування. Кількість повторень від 8 до 12 і достатньо здійснити по 3 підходи.
  • Вправи зі штангою також дуже ефективні для того, щоб накачати біцепс в домашніх умовах. Якщо таке пристосування, звичайно, є. Вправа зі штангою в домашніх умовах виконується в положенні стоячи, штанга береться середнім хватом. На видиху штанга піднімається до грудей, на видиху – опускається. Кількість повторень вправи достегает 15. Робити його необхідно плавно, намагаючись уникнути різких рухів. Внутрішня частина біцепса тренується вузьким хватом, а зовнішня широким. Ефект від цієї вправи більш ніж гідний.
  • Також відмінно можна накачати біцепс на турніку. Правильно здійснене підтягування також має сприятливий вплив на біцепс. Якщо у дворі є турнік, то таку вправу можна включити в тренування. Накачати біцепс на турніку не так вже й складно. Вправа знайоме кожному і з технікою виконання проблеми виникнути не повинні. Потрібно також правильно здійснювати захоплення прямий хват і протилежний йому. Робіть вправу в домашніх умовах по 15 раз в три підходи.

Якісне здійснення тренування на біцепс дає можливість ефективно качати не тільки обрану м’яз. Завдяки цьому більш правильно і ефективно можна здійснювати і інші вправи. Нові результати будуть отримані в становій тязі, а також в жимі лежачи. Силові види спорту вимагають певного рівня сили рук. Саме завдяки ефективній тренуванні біцепса в них можна домогтися відповідних і значних результатів.

Ефективно накачати руки можна і з одного гантелей. Не слід думати, що чим більше інвентарю, тим ефективніше буде результат. Це не так. Найважливіше – це якісна робота і ефективні правильно підібрані вправи. У домашніх умовах накачати біцепс можна так само успішно, як і в тренажерному залі.

Статті на схожі теми

  • YouTube Video

_0.35MB/0.00429 sec