Олександр Яшанькин розповів про тренування трицепсів

Олександр Яшанькин розповів про тренування трицепсів

Знаменитий російський бодібілдер Олександр Яшанькин, що представляє команду POWERHOUSE GYM RUSSIA розповів про те, як він тренує трицепси. За його словами, головне в тренінгу цього м’яза зовсім не база, а ізоляція. У своїй тренувальній програмі на трицепс він використовує тільки кілька вправ: розгинання рук на верхньому блоці і розгинання руки з-за голови з гантеллю. Олександр Сергійович говорить про принципову важливість виконувати ці вправи в максимальній амплітуді.

До такої тактики прокачування трицепсов Олександр Яшанькин прийшов в 1993 році, після спілкування з чемпіоном Росії і Європи Юрієм Новиковим, який володів відмінними руками. Він і порадив йому зосередитися на ізолюючих вправах у тренінгу цього м’яза.

З тих пір Олександр Сергійович вимкнув зі своєї програми улюблені багатьма базові вправи на трицепс – французьким жим і жим вузьким хватом лежачи. На його думку, класичний французький жим є дуже травмонебезпечним вправою і може негативно позначитися на ліктьових суглобах. Саме тому його слід прибрати з програми. Про це він повідомив на каналі відомого функціонера і судді Дмитра Корнюхіна.

На думку Олександра Яшанькин, в розвитку цієї частини тіла слідують сконцентруватися на опрацюванні латеральної і внутрішньої медіальної головки трицепса, які і задають тон всьому трицепсу, надаючи йому об’єм і ширину.

Олександр Яшанькин – найтитулованіший довгожитель світового аматорського бодібілдингу. Йому 63 роки і на його рахунку 10 золотих медалей чемпіонатів світу серед ветеранів, а також 30 перемог на чемпіонатах і Кубках Росії. У цьому році він планує підкорити і європейський Арнольд Класик, який пройде в кінці вересня в Мадриді. Також він є володарем одних з найкрасивіших трицепсів в російському бодібілдингу. Обсяг його рук не перевищує бажані для багатьох 50 см, але при цьому виглядають вони дуже переконливо.

  • YouTube Video

_0.32MB/0.00069 sec