Пентадекс 300

Пентадекс 300

Pentadex 300 – суміш з п’яти видів тестостерону

Знаєте, в чому основна проблема, що виникає при прийомі різних ефірів тестостерону? Нерівномірність дії гормону. Через деякий час після введення концентрація стероїду в крові максимальна. Він надає найбільш виражену дію на організм. Потім концентрація поступово падає і на час наступного прийому виявляється мінімально.

Звичайно, такі коливання знижують ефект від застосування спортивної фармакології і мало кого влаштовують. Тому популярність набирають сучасні комбіновані анаболіки, виготовлені з поєднання різних видів тестостерону. Одним з таких засобів є Пентадекс.

Склад Пентадекса

«Пента» – в перекладі на російську це означає «п’ять». Відповідно, до складу стероїду входять п’ять компонентів:

· Тестостерон Деканоат – 80 мг.

· Тестостерон енантат – 60 мг.

· Тестостерон Ципионат – 60 мг.

· Тестостерон Фенилпропионат – 60 мг.

· Тестостерон Пропионат – 50 мг.

Всі п’ять компонентів присутні в організмі і зберігають свої ефекти протягом різного часу. Наприклад, Тестостерон енантат, Тестостерон Ципионат і Тестостерон Деканоат в складі Пентадекса зберігаються в організмі і надають свою дію протягом дуже тривалого часу. Вони створюють в організмі стабільну постійну концентрацію чоловічого статевого гормону. Тестостерон Пропионат і тестостерон Фенилпропионат надають дію протягом коротшого часу.

Пентадекс найчастіше застосовується в якості соло, так як він сам по собі вже є комбінацією різних стероїдів. Однак, не варто забувати про те, що будь-які види Тестостерона потрібно поєднувати з антиестрогенами препаратами. Адже чоловічий статевий гормон природного походження здатний вступати в реакцію ароматизації і перетворюватися в естрогени.

_0.34MB/0.00420 sec