Послекурсовая терапія доча

Головна – Друге дихання. Успіх проекту

– Друге дихання. Успіх проекту

Найпопулярніший проект Рунета був створений Вадимом Івановим. Вадим народився в 1988 році в Новосибірську і не є новачком в спорті. Він носить звання КМС з силового триборства та МС по жиму в положенні лежачи.

У своєму рідному місті після закінчення середньої школи Вадим вступив в НГТУ, де протягом чотирьох років осягав ядерну фізику. Однак потім він зрозумів, що ця спеціальність не для нього і вирішив зайнятися блогінг. З 2014 року Вадим проживає в Санкт-Петербурзі.

У спорті Вадим з раннього віку. Починав він свій спортивний шлях з футболу, якій присвятив два роки. Потім протягом дванадцяти місяців займався хокеєм і боротьбою, де також отримав звання КМС. Також протягом 4 років Іванов займався брейк-данс.

В бодібілдинг Вадим прийшов в дев’ятому класі середньої школи, а причиною цього стала дівчина, розташування якої він хотів завоювати. Але він дуже швидко втягнувся в цей вид спорту і крім залу також тренувався в домашніх умовах. Спортивних снарядів перший час у Вадима не було, і він використовував як обтяжень для тренінгу все, що потрапляло під руку.

Після того, як батьки подарували синові штангу, Вадим повністю занурився в тренування. Він в той час не мав великою кількістю знань і тренувався по три години на день, не дотримуючись при цьому відповідну програму харчування і не приділяючи належної уваги відновленню організму. До того моменту, як його зацікавило питання, де купити стероїди доча . Вадим вичавлював вага в 150 кілограм.

Популярність до Іванова прийшла після відкриття особистого відео-блогу, основною темою якого були доча стероїди і особистий досвід їх використання. Після цього між Івановим і компанією PureProtein був укладений договір про взаємовигідну співпрацю, однак про це ми ще поговоримо.

Історія створення проекту

Проект Вадима був запущений в 2010 році і на сьогоднішній день do4 a сайт відвідує близько двох десятків тисяч чоловік щодня. У 2015 році товарний знак став належати Олександру Сторощук. З цього ж часу було запущено ще декілька нових проектів, серед яких слід відзначити do4 a market . Слід визнати, що зараз цей сервіс реалізує не тільки ААС і спортивне харчування, але також і одяг.

Громадянська дружина Вадима бере найактивнішу участь в просуванні реалізованої магазином одягу, а також є моделлю. Цікавим фактом є те, що перший час у продажу були тільки речі, створені на основі моделей, що випускаються в Китаї. Однак вони отримали досить велику популярність, і незабаром в Пітері був відкритий власний цех.

Досить тривалий час Вадим рекламував і продавав продукцію популярного вітчизняного виробника спортивного харчування PureProtein. Однак в на початку 2015 року керівництво компанії висловило незгоду з ціновою політикою Вадима, і в результаті договір був розірваний. Слід зазначити, що це був досить великий скандал і під час розглядів між Івановим і керівництвом російського виробника проект покинуло декілька адміністраторів.

Ці люди намагалися & laquo; підлити масла & raquo; в вогонь скандалу Іванова з PureProtein і в мережі з’явилося досить велика кількість негативних відгуків про Вадима, як особистості в цілому, так і бізнесмена.


Проект став знову нормально працювати після передачі управління вже згадуваному вище Сторощук. Саме в другій половині 2015 року do4 a друге дихання отримала.

Творець популярного бодібілдинг-проекту ставить перед собою мету популяризації спорту і здорового способу життя в Росії. Вадим є затятим противником наркотиків, нікотину і алкоголю. Незважаючи на те, що do4 a com магазин реалізує анаболіки, Іванов вважає, що вживати стероїди необхідно тільки займаючись спортом професійно.

Щоб використовувати ААС максимально ефективно і безпечно для здоров’я, атлетам необхідно володіти певними знаннями в області медицини. Вадим впевнений, що прийом гормональних препаратів повинен здійснюватися тільки під наглядом досвідченого спортивного лікаря.

Також до складу проекту входить і do4 a магазин спортивного харчування. Спочатку мережа магазинів Вадима охоплювала лише три міста: Санкт-Петербург, Новосибірськ і Москву. Однак вже до кінця 2015 року число магазинів збільшилася до 21, а в Мінську був відкритий перший, розташований за межами Росії. На сьогоднішній день досить велика кількість атлетів бажає доча стероїди купити .

  • YouTube Video

_0.33MB/0.00361 sec