Програма тренувань для дівчат в залі

Програма тренувань для дівчат в залі

Приходячи в зал, переважна більшість представниць прекрасної половини не мають належної фізичної підготовки, тому, щоб їм не довелося працювати на знос, доцільна спеціальна програма тренувань для дівчат в залі.

Непідготовлений організм не можна відразу ж навантажувати великою кількістю вправ, адже так ви будете відчувати лише неймовірну втому, а не радість від тренувань.

Сушка або маса

Щоб програма тренувань для дівчат в залі давала очікуваний результат, необхідно правильно визначити цілі, які повинні бути досягнуті.

Кожна дівчина вимагає індивідуального підходу, адже одна починає ходити в зал щоб схуднути, а інший навпаки необхідно набрати трохи м’язової маси. Саме тому, режими тренувань повинні будується по-різному.

Якщо ви ставите перед собою мету позбутися від зайвих кілограмів, то в тренувальній програмі зробіть акцент на кардіо вправи. Бігова доріжка, велотренажер, орбітрек, TRX-тренажер – ось помічники у вашій справі.

У разі потреби в наборі маси, вам необхідно зробити упор на заняттях з силовими тренажерами.
У будь-якому випадку вам доведеться переглянути свій раціон, виключивши з нього шкідливі продукти.

Важливі деталі

Відвідуючи зал, вам просто необхідний щоденник тренувань. Саме він покаже, наскільки ефективними є ваші старання. Відзначайте ваші досягнення.

Наприклад те, що в цей раз ви зробили на один підхід більше, ніж минулого. Багатьом це здасться несуттєвим, але для вас це буде значною перемогою. Також, виправдовують себе і заняття за наміченим планом.

Так ви будете знати, на яких вправах вам варто зосередиться, а які навпаки, можна пропустити. Складати його необхідно орієнтуючись на попередні заняття.

Програма тренувань

Розглянемо обидва варіанти програми. Перший буде спрямований на зниження ваги, інший на набір м’язової маси. Почнемо з схуднення.

Дана програма тренувань для дівчат передбачає триденний режим занять. Нижче наведені вправи, які потрібно повторювати кожне заняття.

1. Починаємо з бігової доріжки. Буде достатньо 15 хвилин в легкому темпі.

2. Присідання. Робимо 2 підходи по 12 повторень.

3. Підйом тазу в лежачому положенні. Виконуємо 2-3 підходи по 12 повторень.

4. Вправи на прес. Тут вам потрібно торкнутися всіх його частини. Повторюйте 12 разів в 3 підходах.

5. Завершуємо програму 20-ти хвилинної розтяжкою ніг та інших частин тіла, яка допоможе розслабитися м’язам після навантаження.

Тепер розглянемо програму, спрямовану на набір м’язової маси. Вона також передбачає три тренувальні дні в тиждень. Вам слід виконувати наступний комплекс вправ:

1. Розігріваємо м’язи на біговій доріжці. 10 хвилин легкого бігу.

2. Присідання. Робимо 3 підходи по 10 повторень, потім робимо 2 підходи по 8 повторень, але з великим навантаженням.

3. Вправи на литкові м’язи. 2 підходи по 15 повторень.

4. Вправи на руки. Тут вам доведеться чергувати дні, поперемінно виконуючи вправи на біцепси і трицепси. Робимо 10 повторень в 3-х підходах. Що стосується ваги, то його варто вибрати так, щоб вам було комфортно. Повинно вистачити 3-5 кг.

5. Вправи на прес. Виконуйте 3 підходи по 15 повторень. Тут краще робити щось на кшталт супер серії, тобто з хвилинною перервою між підходами.

6. Завершуємо програму 15-ти хвилинної розтяжкою.

Дотримуючись даної програми, ви вже через місяць зможете досягти бажаного результату. Потім вам потрібно буде припинити її, перейшовши в спокійний режим тренувань, а через місяць-півтора повторити знову. Для тих у кого немає можливості відвідувати спортивний зал, можете прочитати про вправах для дівчат вдома .

Читайте так же:

  1. Програма тренувань у тренажерному залі для чоловіків Чоловіка характеризує не тільки рівень його достатку і одяг. Значно в очах людей і особливо.
  2. Вправи для дівчат в тренажерному залі Будь-який нормальний чоловік звертає увагу на вправи для дівчат в тренажерному залі. Точніше не на.
  3. Тренування для набору м’язової маси Домашня тренування для набору м’язової маси – відмінний варіант для підтримки фізичної форми. Але якщо.
  4. Вправи для дівчат в домашніх умовах Знаючи фанатичність представниць жіночої статі стосовно своєї фігури, спортивні інструктори розробили спеціальні домашні вправи для.
  • YouTube Video