РАСТАН® Еталон якості

Препарати

 • PEG-MGF Активатор м’язового зростання
 • MGF Механічний фактор зростання
 • Follistatin – 344 Найпотужніший пептид для зростання м’язових обсягів
 • HGH Fragment (176-191) Жиросжигатель №1
 • ТБ-500 (TB 4) стимулятор витривалості, зміцнення зв’язок і суглобів
 • CJC-тисяча двісті дев’яносто п’ять Стимулятор вироблення гормон росту
 • Релізінг-пептиди ГР GHRP-2, GHRP-6, Гексарелін (Hexarelin)
 • гонадорелін Найкращий бустер тестостерону і відновник на ПКТ
 • PT-141 (Бремеланотід) Революційний підсилювач лібідо і ерекції
 • Тезаморелін (Tesamorelin)
 • Ipamorelin підсилює секрецію гормону росту
 • IGF-1 Long R3 Інсуліноподібний фактор росту
 • DSIP (DISP) Глибокий сон.
 • Меланотан-2 Продовж загар літа!
  • Кленбутерол Палить жир, дешево але сердито!
  • Trybulus підвищення рівня тестостерону і посилення чоловічої потенції
 • РАСТАН® Еталон якості

  ВАРТІСТЬ КАРТРИДЖА об’ємом

  3 мл – 45МЕ (15МЕ/1 мл) – 9700 руб

  Є в наявності!

  При покупці від 3 картриджів Знижка!

  Звертаємо вашу увагу на те, що ціни зазначені на сайті дійсні для покупців з Московського регіону, а також для клієнтів з усіх інших регіонів Росії за умови оформлення покупки через форму замовлення на сайті або через операторів Центрального офісу компанії Соматроп в Москві. А саме через такі контакти: тел. 8-800-333-96-77 (Безкоштовна гаряча лінія по Росії), тел. +7 (495) 212-07-32, тел. +7 (919) 725-68-13; e-mail: [email protected]; акаунти Skype, ICQ, Вконтакте, Oднокласснікі, Facebook, зазначені на головній сторінці сайту і на сторінці & laquo; Контакти & raquo; в розділі & laquo; Москва і Московська область & raquo;. При замовленні через регіональних представників компанії Соматроп вартість препаратів може бути вище зазначеної на сайті, щоб уникнути можливих непорозумінь просимо уточнювати вартість препаратів у представника в своєму регіоні.

  Растан & reg; & Ndash; один з перших препаратів гормону росту (ГР) вітчизняного виробництва.

  Склад, форма випуску та упаковка

  Препарат випускається у вигляді готового розчину для ін’єкцій, на основі якого готується розчин для підшкірних ін’єкцій. Колір & ndash; білий або білий з жовтуватим відтінком.

  1 картридж містить 3 мл розчину з вмістом в 1 мл 15МЕ соматотропіну людського (4,98 мг). Загальна кількість соматотропіну у флаконі об’ємом 3 мл – 45 ME.

  В якості допоміжних речовин використовуються: гліцин, натрію діоксид, натрію дигідрофосфату дигідрат, манітол.

  Упакований в картриджі місткістю 15 мл кожен. Кожен картридж поміщений в картонну пачку.

  Розробка штаму і технології отримання препарату належать вченим Інституту біоорганічної хімії РАН імені академіків М.М.Шемякіна і Ю.А.Овчіннікова. Базою для проведення клінічних досліджень послужив Інститут дитячої ендокринології ЕНЦ РАМН. Керівництво проектом очолив академік А.І.Мірошніков. Якісні показники отриманої субстанції пройшли перевірку на відповідність вимогам, встановленим Європейською і Американською Фармакопеями. Отримані результати стали підтвердженням високої ефективності препарату і доказом його безпеки.

  Препарат рекомендується в наступних випадках:

  – дітям при затримці росту, зумовленою недостатнім виробленням ГР;

  – дорослим як замісна терапія при підтвердженні набутого або вродженого дефіциту ГР;

  – при скороченні виконання нирками своїх функцій більш ніж наполовину (хронічна недостатність в препубертатном періоді);

  – при синдромі Шерешевського-Тернера.

  ВАТ & laquo; Фармстандарт & raquo; займає лідируючі позиції серед російських фармацевтичних компаній, що спеціалізуються на розробці і впровадженні у виробництво сучасних препаратів. Лікарські засоби компанії відповідають встановленим вимогам якості та запитам охорони здоров’я, є доступними і ефективними для споживачів.

  Сьогодні до найбільш популярним препаратів виробництва групи компаній ВАТ & laquo; Фармстандарт & raquo; відносяться: Аміксин, Арбідол, Афабазол, Біосулін, Компливит, Растан, Пенталгін, Флюкостат, Фосфоглів. Всього налічується понад 250 найменувань препаратів, у тому числі коштів для лікування дефіциту гормону росту, захворювань серцево-судинної системи, інфекційних, неврологічних, гастроентерологічних, онкологічних захворювань, розладів метаболізму, цукрового діабету та інших. Перелік життєво необхідних і найважливіших лікарських препаратів включає більше 120 препаратів, в тому числі, різні форми і дозування.

  Відправним моментом проведення розробок нових лікарських препаратів став 2004 рік. Співпраця з найважливішими російськими науковими центрами дозволило впровадити у виробництво понад шістдесят препаратів.

  ВАТ & laquo; Фармстандарт & raquo; бере участь в спільному біотехнологічному проект & laquo; Генеріум & raquo ;, мета якого полягає в розробці та виробництві лікарських препаратів, що мають соціальне значення. Проект реалізується в рамках держпрограми, спрямованої на імпортозаміщення.

  Компанія має виробничі потужності, що дозволяють забезпечувати річний обсяг виробництва, перевищує 1,7 млрд. Упаковок. Група компаній ВАТ & laquo; Фармстандарт & raquo; об’єднує вісім заводів, спеціалізацією яких є виробництво лікарських препаратів:

  – ТОВ & ??laquo; Фармапарк & raquo; (М.Москва);

  – ВАТ & laquo; Біомед & raquo; ім. І.І.Мечникова (Московська обл.);

  – ВАТ & laquo; Фармстандарт-Лексредства & raquo; (Г.Курск);

  – ВАТ & laquo; Фармстандарт-Томскхімфарм & raquo; (Томськ);

  – ЗАТ & laquo; Лекко & raquo; (Володимирська обл. Пос. Вольгинский);

  – ВАТ & laquo; КЗМО & raquo; завод медустаткування (г.Тюмень);

  – ВАТ & laquo; Фармстандарт-УфаВІТА & raquo; (Уфа);

  – ВАТ & laquo; Фармстандарт-Біолік (Україна, г. Харьков & raquo;).

  Придбання та постачання сировини для випуску лікарських препаратів на виробничих площах групи компаній здійснюється ТОВ & ??laquo; Фармстандарт & raquo; (М.Москва).

  Сукупність виробничих потужностей групи компаній повною мірою відповідає нормам, встановленим стандартами РФ. Відповідність шести виробничих ліній ВАТ & laquo; Фармстандарт-Лексредства & raquo; Європейським стандартам належної виробничої практики (European Union Good Manufacturing Practice) підтверджено спеціальними сертифікатами. Програма розвитку ВАТ & laquo; Фармстандарт & raquo; передбачає перехід всіх заводів компанії на європейські стандарти GMP до 2014 року.

  Компанією ВАТ & laquo; Фармстандарт & raquo; 4 травня 2007 року було публічно розміщені акції (Initial Public Offering, IPO), які поряд з глобальними депозитарними розписками знаходяться в обігу на біржових майданчиках ММВБ-РТС і LSE (London Stock Exchange).

  Згідно з клініко-фармакологічної класифікації препарат растан відноситься до рекомбінантним соматотропний гормонів.

  Ліофілізат для приготування розчину для підшкірного введення.

  Флакон 4 МО, розчинник в комплекті.

 • _0.33MB/0.00106 sec