розгинання руки стоячи в нахилі

За допомогою Bodydex почати вести щоденник харчування не просто, а дуже просто! Все, що для цього потрібно – це зареєструватися на сайті або увійти через Facebook, Twitter, Google Plus, Вконтакте, Одноклассники або Яндекс. Щоденник харчування Bodydex дозволить Вам стежити за своїм щоденним раціоном, кількістю споживаної їжі і БЖУ, що абсолютно точно допоможе скоректувати фігуру так, як хочеться особисто Вам! База даних нашого сайту по продуктам і рецептами поповнюється щодня, а розробка додаткових сервісів сайту не зупиняється ні на хвилину. До того ж, все це абсолютно безкоштовно!

розгинання рук з гантелями в нахилі (стоячи)

Загальна інформація про вправу

М’язова Група: Трицепси
Тип Вправи: Силове
Механіка: Ізоляційні
Обладнання: Гантелі
Рівень: Початковий
Рейтинг: 0

Інструкція щодо виконання Вправи

Візьміть гантелі в руки, так що б долоні були спрямовані до себе. Злегка зігніть ноги в колінах. Тримаючи спину прямою, нахиліть корпус вперед, поки він не буде майже паралленен підлозі. Тримайте голову в одній лінії з тулубом. Підніміть руки з гантелями вгору, згинаючи їх у лікті, поки плечі не буде паралельними підлозі. Порада: Кут між плечем і передпліччям повинен бути 90 градусів, а плечі повинні розташовуватися близько до тулуба. Це буде Ваше вихідне положення.

На видиху розігніть руки зусиллям м’язів трицепсів, поки передпліччя НЕ буде паралельними підлозі. При виконанні цієї вправи рухається тільки передпліччя, плечі повинно залишатися нерухомим.

На вдиху повільно поверніться у вихідне положення.

Повторіть вправу стільки разів.

Варіанти: Ви можете виконати цю вправу однією рукою. Якщо Ви бажаєте виконувати вправу однією рукою, ви можете використовувати тросовий тренажер закріплений в нижньому положенні. Ручку тросового тренажера Ви повинні тримати супинировать хватом (долоня звернена вгору). Цей варіант дозволить Вам краще пропрацювати м’язи трицепсов, поліпшивши пік скорочення м’язів.

i Додавати коментарі до матеріалів на Bodydex можуть тільки користувачі сайту. Для цього потрібно зареєструватися. або просто увійти через Facebook, Twitter, Google Plus, Вконтакте, Одноклассники або Яндекс.

Жодного коментаря ніхто не почув!

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00556 sec