розгинання руки в нахилі аналог

Група

Тренінг на блоках. Біцепс і трицепс

За допомогою нижнього блоку можна грунтовно опрацювати біцепси. Класичні підйоми на біцепс у блоку двома руками – альтернатива згинань зі штангою. Різниця лише в тому, що в згинаннях зі штангою у верхній точці навантаження припадають, а тут немає. Крім цього, ви можете згинати кожну руку окремо, змінюючи положення корпусу щодо блокової машини. Блок може розташовуватися як перед вами, так і за спиною і навіть збоку. Все це урізноманітнює навантаження, не дає м’язам звикнути до неї. За допомогою низького блоку можна виконувати і згинання руки сидячи в нахилі, яке імітує концентроване згинання з гантеллю. На верхніх блоках біцепсам теж можна задати пристойну навантаження. Візьміться за ручки верхніх блоків, на цей раз не перекрещивая їх і спробуйте позгинати руки, імітуючи позу “подвійний біцепс”. Запевняю вас, не пошкодуєте Крім того, верхній блок дає можливість згинати руки навіть в положенні лежачи

Настає час трицепсів. Класичні розгинання рук на блоці знайомі всім – це чи не головна вправа для трицепсів. Воно відмінно розігріває м’язи, готує їх до більш потужної роботі зі штангою або гантелями. У той же час самі по собі розгинання рук дуже непогані для нарощування обсягів. Словом, придатні на всі випадки життя. Їх можна проробляти в строгому стилі, коли руки притискаються до боків. Тоді це дійсно розгинання. Деякі атлети люблять повісити солідний вантаж і виконують, по суті, жим блоку вниз, відриваючи лікті від корпусу. Важко сказати, який варіант кращий, але досить безпечні обидва. До слова, працюючи на блоках, куди складніше травмуватися, ніж хитаючись зі штангою або гантелями. Якщо взятися за ручку блоку хватом знизу, вийде зовсім інший рух, по-новому навантажує трицепси. Воно в більшій мірі впливає на зовнішні головки цих м’язів. Розгинання зворотним хватом можна робити як однієї, так і двома руками. Також, на низькому блоці можна робити розгинання руки, стоячи в нахилі – аналог вправи з гантелями. Верхній блок дає можливість проробляти рухи, що нагадують так званий французький жим зі штангою. Ви беретеся за рукоять верхнього блоку (часто замість звичайної ручки тут використовується мотузка) так, щоб вона виявилася у вас за головою, робите кілька кроків і розгинаєте руки в ліктьових суглобах. На низькому блоці теж можна спробувати це рух, особливо якщо ви хочете робити його сидячи або лежачи.

Звичайно ж, вправи для рук на блоках – це радше доповнення до вашої основної програми на біцепс і трицепс. Також дані вправи можна непогано використовувати з метою урізноманітнити тренінг, і в разі застою.

_0.33MB/0.00024 sec