Сайт про Бодібілдінг! Програми тренувань, вправи, тренінг, статті про правильне харчування, дієти, боротьба з травмами, фото атлетів, відеоматеріали, книги, цікаві статті, форум по бодібілдінгу

Сайт про Бодібілдінг! Програми тренувань, вправи, тренінг, статті про правильне харчування, дієти, боротьба з травмами, фото атлетів, відеоматеріали, книги, цікаві статті, форум по бодібілдінгу.
Бодібілдинг – залізний спорт!

Згинання руки з гантеллю стоячи в нахилі – найпотужніший з усіх відомих будівельників піків біцепсів. Воно дає можливість фасції розтягуватися, ставати ширше, наповнюватися кров’ю аж до самого піку.
Чого не робити: Зазвичай, коли культуристи роблять згинання рук з гантелями стоячи в нахилі, вони не виконують, концентровані підйоми в чистому вигляді. Вони просто використовують свої руки для того, щоб випхати вага вгору, ніж для того, щоб відчути, як скорочуються біцепси. Вага гантелей при цьому зазвичай дуже великий, що призводить до розгойдування гантелей, а це геть “вимикає” з роботи біцепси.
Що робити: Дозвольте руці з гантеллю вільно звисати. У нижній точці руху повністю розгинайте руку, так щоб кров могла проходити по всій довжині біцепса від верху до низу. У міру того, як ви сгибаете руку, додатково стискайте біцепс і в верхній точці руху намагайтеся добитися максимального пікового скорочення. Це одне з тих вправ, в якому ви витягаєте більше користі з негативної частини руху, ніж з позитивною, тому опускайте вагу з опором. Відчуйте, як гантель тягне ваш біцепс в міру того, як рука опускається.

Посилання для Вашого сайту:

Показати статтю другові:

Знайшли щось корисне? Поділіться з іншими бодибилдерами

Від імені Аміністраціі порталу хочеться подякувати всім, тих хто бере активну участь у житті нашого інтернет-ресурсу. Саме завдяки Вам ми стаємо цікавіше, більш захоплюючий і корисніше для Вас. Кожен з Вас може розповісти нам про те, яким би Ви хотіли бачити наш портал. Для цього Ви можете надіслати нам листа, скориставшись нашими контактами, зазначеними Вище. Крім того, ми будемо вдячні Вам за статті та матеріали по темі бодібілдингу та фітнесу. А ще ми постараємося в цій колонці розповідати про корисні, з нашої точки, зору ресурсах мережі Інтернет німецькі ортопедичні матраци відгуки. До нових зустрічей, друзі!

Бодібілдинг – залізний спорт. Сайт про бодібілдинг!

_0.33MB/0.00024 sec