Що таке Gamma-aminobutyric acid (GABA)

Що таке Gamma-aminobutyric acid (GABA)

Що таке Gamma-aminobutyric acid (GABA)?

Гамма-аміномасляна кислота (ГАМК) або Gamma-aminobutyric acid (GABA) – нейромедіатор відіграє важливу роль в регуляції м’язового тонусу. Як випливає з назви, це технічно амінокислота. Однак, вона унікальна тим, що більшість людей знає, що це вона не амінокислота, тому що амінокислоти, як ми знаємо мають Альфа-конфігурації, тоді як GABA є в гамма-конфігурацією. Отже, він не входить до складу білків.

Походження GABA

GABA синтезується природним чином в нашому тілі і низькі концентрації можуть бути знайдені в продукції тваринного і рослинного походження (томати Черрі-хороше джерело). Однак, загальна сума, яку ми отримуємо з джерел їжі в нашому раціоні дуже низька.

Переваги Гамма-аміномасляної кислоти

Потенційно корисним властивістю ГАМК є теорія, що вона може збільшити рівень hGH (human growth hormone – гормону росту) в організмі. Гормон росту виробляється в гіпофізі і допомагає повів м’язову тканину, зменшити жирову масу, і збільшує щільність кісткової тканини. Було кілька досліджень, які припустили, що добавки з GABA привели до підвищення рівня гормону росту. Більш ранні дослідження знайшли, що одна 5 г доза GABA значно збільшує рівень гормону росту в плазмі крові на три години. Більш недавні дослідження підтвердили ці результати, повідомили, що 3 г GABA добавки, які супроводжував підвищений рівень гормону росту у чоловіків в стані спокою і під час фізичних вправ у порівнянні з плацебо.

GABA вигоди для бодібілдингу

Без сумніву, якщо GABA є ефективною в підвищенні рівня гормону росту, це може бути корисно для культуристів.

GABA переваги для втрати жиру

Інший ефект збільшення рівня гормону росту – це благо, яке він справляє на зменшення втрати жирової тканини. Тому, якщо GABA є ефективною в підвищенні гормону росту, може даний ефект використовувати бажають позбутися зайвої ваги. Ефективність втрати жиру може бути результатом здатності гормону росту, яка стимулює ріст м’язів, і, отже, підвищує метаболізм в стані спокою і дозволяє спалювати більше жиру.

GABA вигоди від безсоння

Один з інших відомих ефектів GABA полягає в тому, що це надає заспокійливу і розслаблюючу дію. Отже, вона також використовується в якості снодійного кошти.

Gamma-aminobutyric acid (GABA) негативи і побічні ефекти

Одна критика за обгрунтування GABA добавок полягає в тому, що для того, щоб GABA почала працювати, вона повинна знайти свій шлях у мозок. Однак GABA нелегко перетнути гематоенцефалічний бар’єр, тому вона не може бути в змозі вплинути на гіпофіз. Хоча і здається, що GABA може бути в змозі збільшити рівень гормону росту, беручи занадто великі дозування можна насправді отримати зворотний ефект. Дослідження показали, що в дозі 18 г/добу протягом чотирьох днів, фактично знижується рівень гормону росту. Застосування GABA є безпечним. Однак він не так добре вивчений, як і деякі інші добавки. Тому, якщо ви вагітні, приймаєте ліки, або є які-небудь серйозні захворювання, проконсультуйтеся з вашим лікарем перед початком прийому.

GABA рекомендовані дози і період прийому

Через негативного впливу при вживанні високих рівнів GABA на виробництво гормону росту, вам слід побоюватися високих дозувань. Дослідження показали, що дозування 3 г адекватна для збільшення продукції гормону росту, і тому є рекомендованою дозуванням. Тому що GABA може надавати заспокійливу дію, краще вживати за годину перед сном, так як вона не зменшує свій фокус протягом дня.

GABA добавки

GABA можна знайти як чисто окремий додаток і в складі різних препаратів на збільшення рівня гормону росту.

Взаємодія GABA з іншими препаратами

Оскільки GABA впливає на виробництво гормону росту, вона може поєднуватися з іншими компонентами для виробництва гормону росту. Все, вони можуть працювати синергетично, щоб забезпечити різні механізми, щоб потенційно збільшити ваш природний рівень гормону росту. Крім того, оскільки GABA найкраще приймати на ніч, це властивість можна також бути взяти для уповільнення вивільнення в нічний час білків, таких як казеїн. Однак, якщо ви приймаєте GABA чисто як доповнення до сну, тоді краще робити це натщесерце, сприяючи її швидкому засвоєнню.

_0.33MB/0.00269 sec