Що таке Переконання? Позитивні і негативні переконання людини

Що таке Переконання? Позитивні і негативні переконання людини

Що таке Переконання? Позитивні і негативні переконання людини

Здрастуйте дорогі читачі! Сьогодні ми розглядаємо понад важливу для розвитку і життя кожної людини тему Переконання & # 187 ;. Багато листів я отримав на свою електронну пошту з питаннями про те, як правильно працювати зі своїми переконаннями. Але спочатку розглянемо основні положення: що таке переконання людини? яке їх значення? які вони бувають? Інші питання.

Почнемо з визначень і з розуміння значення переконань.

Що таке Переконання

Система переконань світогляд людини, знання записані в його свідомість і підсвідомість у вигляді життєвих установок (програм) і уявлень (образів). Переконання (уявлення про світ, про себе, ін.) інформація, яка реалізована і представлена ??в чакри людини у вигляді розумових структур (живих і працюють установок).

Іншими словами, переконання це знання, перетворені в уявлення (установки, образи і відчуття), які є для людини основною прийняття всіх його життєвих рішень.

По суті, переконання людини це стрижень його Особистості. те, у що людина вірить по відношенню до себе самого, по відношенню до навколишнього світу і до своєї долі, то, на що він спирається по життю, що визначає всі його рішення, дії та результати по долі.

Сильні позитивні переконання дають людині сильний стрижень, роблячи його успішним, ефективним, тощо Слабкі, неадекватні переконання роблять стрижень гнилим, а людини, відповідно, слабким і немічним.

Основоположні напрямки, за якими потрібно формувати свої позитивні переконання! Які переконання складають ваш Стрижень:

Більш простою мовою, переконання це відповіді на основні життєві питання, які і складають світогляд людини.

 1. Ставлення до навколишнього світу: світ він який? поганий, жахливий, небезпечний? або, світ він різний і в ньому є все, але він прекрасний, і він дає людині тисячі можливостей для пізнання, щастя і успіху? Добро і Зло існує і кожен, рано чи пізно, отримує по заслугах, або Добра і Зла немає і будь-яке зло може зійти з рук?
 2. Сприйняття себе, ставлення до себе: відповіді на питання хто я і для чого я живу? я тварина, просто тіло, яким керують інстинкти? або я божественна, світла і сильна за своєю природою Душа з величезним потенціалом?
 3. Ставлення до свого життя і долі: я народжений, щоб страждати, бути цапом-відбувайлом і від мене нічого не залежить? або я народився для великих цілей і звершень, і все залежить від мого вибору і я зможу досягти всього, що душа забажає?
 4. Ставлення до інших людей: вони все гади, бажають мені зла, і моє завдання вдарити першим? або все люди різні, є гідні, є негідники, і я сам вибираю з ким спілкуватися і пов’язувати свою долю, а кого взагалі не варто до себе підпускати?
 5. Ставлення до суспільства: суспільство це бруд, загнивання, і в ньому немає нічого хорошого, тому ненавиджу & # 187 ;? або, в суспільстві в усі часи було, як багато хорошого, так і поганого, і моя мета примножувати Добро. Благо, роблячи суспільство більш гідним і досконалим?
 6. Інші.

З таких відповідей і відповідних обґрунтувань вибудовується не тільки світогляд людини. Такі переконання є основою всіх особистих якостей людини і його принципів: що і визначає він брехливий або чесний, відповідальний або безвідповідальний, сміливий або боягузливий, сильний духом і волею або безхребетний і слабкий, тощо В се якості і життєві принципи людини будуються на фундаментальних переконаннях (уявленнях і установках).

У свідомості ці переконання так і записані, у вигляді прямих програм, відповідей на питання:

 • Я гідний, сильний, я все зможу або я нікчема, чмо безхребетне і ні на що не здатне .
 • Я тлінне і хворе тіло, жує організм або я безсмертна Душа в фізичному тілі, і в мені закладено безмежний потенціал .
 • Мир жахливий, жорстокий і несправедливий або світ прекрасний і дивний, і в ньому є все для зростання, щастя і успіху .
 • Життя це суцільне покарання, це біль і страждання або життя це дар Долі, унікальна можливість для розвитку, творення і боротьби .

Такі переконання можна назвати основними або стрижневими.

Ви можете самі перевірити, які установки з цих питань записані у вашій підсвідомості, позитивні чи негативні, сильні або слабкі:

Для цього просто скажіть про себе або в слух початок установки, наприклад: світ це і слухайте себе, свою підсвідомість, які думки підуть за початком фрази. Яке визначення світу дасть ваше підсвідомість? Випишіть всі відповіді, які народяться у вас всередині. І, якщо ви були щирі перед самим собою, ви побачите фронт майбутньої роботи скільки хорошого, а скільки негативу, і над чим потрібно буде попрацювати.

Свідомі і підсвідомі переконання

Свідомі переконання ті, які живуть (записані) в голові людини (в інтелекті). Підсвідомі переконання ті, які реалізовані в житті людини, і працюють на рівні його якостей, емоцій, реакцій і звичок. На багато складніше змінювати підсвідомі переконання. Але саме вони і визначають практично все, на 90%, що відбувається в житті людини і його долю.

Як це працює? Ви напевно зустрічали людей, які свідомо все знають і розумію як правильно жити, у що правильно вірити, що потрібно робити, щоб бути щасливим, успішним, радісним, сильним, багатим, добрим, сміливим і т.д. І вони відмінно і складно про все розповідають, якщо їх запитати. Але в своєму житті вони нічого на ділі реалізувати не можуть, залишаючись зовні бідними, всередині нещасними і слабенькими.

Чому так відбувається? Тому що, в голові у таких людей записані одні переконання, а в підсвідомості реалізовані зовсім інші, часто протилежні. Наприклад . людина прекрасно розуміє, що сміливим бути добре, знає що таке сміливість і каже да, я так хочу & # 187 ;, але в його підсвідомості живуть переконання боягузтва і страху, і ці страхи його роблять слабким, ненадійним і боягузливим по життю . Так народжується безліч протиріч в людині між його свідомістю і підсвідомістю. І поки людина не змінить свої підсвідомі переконання, поки не прибере негативні установки і не сформує позитивні, в житті його і в ньому самому якісно нічого не зміниться, він так і буде славити сміливість і мужність, залишаючись при цьому боягузом і слабаком.

Або . людина знає і розуміє, що обманювати недобре, що ні до чого хорошого брехня не веде, але сам по життю весь час бреше і уславився брехуном. Часто буває так, що люди з такою згубною звичкою просто нічого не можуть з собою вдіяти, бо переконання, що лежать в основі їх брехливості, реалізовані в підсвідомості на рівні звичок і реакцій: так би мовити спочатку збрехав, а тільки потім зрозумів , що наговорив .

Те ж стосується і всіх інших аспектів, переконань, звичок. Наприклад . таке якості, як відповідальність. Відповідальність це здатність людини тримати своє слово перед іншими людьми і перед самим собою, принцип сказано зроблено & # 187 ;. І в голові він знає що таке відповідальність, і дуже навіть хоче бути відповідальним, хоче стримати слово, але в його підсвідомості записано багато установок підживлюють його безвідповідальність. сьогодні не хочеться, завтра зроблю & # 187 ;, та нічого страшного не трапиться, якщо спізнюся на деньок & # 187 ;, скажу, що форс мажор стався & # 187 ;, і інші виправдання, чому не обов’язково тримати дане слово.

З емоціями справа йде так само. В основі емоцій теж лежать ні що інше, як підсвідомі переконання людини. Позитивні переконання народжують позитивні емоції і відчуття (теплота, добродушність, радість, ін.), Негативні переконання негативні емоції (роздратування, гнів, образи, тощо.).

Так, в основі емоції образа лежать підсвідомі переконання її підживлюють, що обгрунтовують, що виправдовують. Наприклад пояснюють чому інша людина такий негідник, як він був не правий по відношенню до вас, і чому ви такий весь безневинний і несправедливо страждає. Щоб прибрати негативну емоцію і замінити її на позитивну потрібно визначити ті установки, які лежать в її основі (в основі образи) . і замінити їх на позитивні установки, які є основною вибачення і добродушності . Це називається перепрограмуванням своєї підсвідомості.

Позитивні і негативні переконання

Позитивні або адекватні переконання уявлення (знання) і установки відповідні Духовним Законам (Ідеалам Добра). Такі уявлення дають людині максимальні радість (стан щастя), силу (впевненість, енергію), успіх (ефективність, позитивні результати) і позитивні наслідки щодо долі (подяку і любов інших людей, нагороди духовні і матеріальні, зростання світлих почуттів, сприятливі можливості по долі, ін.).

Позитивні переконання сильні, повні та адекватні відповіді на найважливіші життєві питання. Відповіді, які дають Душе радість і прилив позитивних сил, знімають обмеження, страждання, біль, максимально розкривають закладений в ній потенціал.

Негативні переконання омани, неадекватні уявлення і установки не відповідають Духовним Законам. Неадекватні уявлення ведуть до втрати радості в серці (до болю і страждань), до втрати сил (до слабкості, до втрати енергії), до невдач, до негативних емоцій і відчуттів, а в підсумку, до руйнування долі (крах цілей, страждання, хвороби, смерть ).

Негативні переконання, неадекватні уявлення завжди ведуть до таких же неадекватних рішень і помилкових дій, які в свою чергу призводять до негативних результатів і наслідків: вкрав сів у в’язницю, збрехав втратив довіру і відносини, і т.д.

 • Якщо людина живе в негативі в його життєвих переконаннях багато помилок.
 • Якщо робить, намагається, а результатів немає в переконаннях є помилки.
 • Якщо страждає багато це результат помилок у підсвідомих переконаннях.
 • Постійно хворіє, відчуває біль помилки в переконаннях, причому у великих обсягах.
 • Якщо з убогості вибратися не може помилки в переконаннях в сфері грошей.
 • Якщо самотній і відносин ніяких немає помилки переконань у взаєминах.
 • І т.д.

Що з цим робити? Працювати над собою! Як? Детальніше читайте в наступних статтях:

З метою навчитися працювати зі своїми переконаннями ви можете звернутися до Духовного Наставнику. Для цього напишіть мені.

Успіхів Вам і постійного зростання Позитиву!

З повагою, Василь Василенко

 • Переконання людини
 • YouTube Video

_0.34MB/0.00387 sec