Спортивне покоління

Анаболічні стероїди більше шкоди, ніж користі

Анаболічні стероїди штучні версії гормону, які знаходиться у всіх нас як тестостерону. Тестостерон не тільки сприяє розвитку статевих органів, він також також змушує рости м’язи. Багато про тестостерон і чоловіче здоров’я можна подивитися на нашому сайті.

Деякі люди приймають анаболічні стероїди у вигляді таблеток або ін’єкції, щоб наростити м’язову масу швидше. Але ці стероїди також мають інші ефекти. Вони можуть викликати зміни в мозку і тілі, які збільшують ризики для хвороби.

Анаболічні стероїди роблять тіло більш сильним?

Ви, можливо, чули, що деякі атлети використовують анаболічні стероїди, щоб отримати розмір і силу. Можливо Ви навіть бачили, що анаболічний користувач стероїдів розвиває великі м’язи і силу з меншим часом. Але в той час як анаболічні стероїди можуть змусити деяких людей виглядати сильнішими з зовнішньої сторони, вони можуть створити слабкості з внутрішньої сторони.

Наприклад, анаболічні стероїди можуть послабити імунну системи, захисту організму від мікробів і хвороб. Вони також можуть привести до пошкодження печінки або раку, навіть у молодих людей.

Вони також можуть остаточно зупинити зростання кісток в підлітковому віці. Це означає, що підліток брав стероїди не зможе більше зростати, і його повний зріст, в майбутньому не буде відповідати зросту дорослої людини.

Стероїди можуть привести до змін в настрій, як, наприклад, почуття депресії і дратівливості. Також можуть викликати дійсно агресивна поведінка. Деякі сплески можуть бути настільки серйозними, вони стали відомі в ЗМІ як сліпа лють.

Анаболічні стероїди можуть “заплутати мозок і тіло”

У вашому тілі виробництво тестостерону під контролем групи нервових клітин в основі мозку, називається гіпоталамус. Гіпоталамус також робить багато інших речей. Він допомагає контролювати апетит, кров’яний тиск, настрій, і репродуктивної здатності. Анаболічні стероїди можуть змінити сигнали, які гіпоталамус посилає до тіла. Це може перешкоджати нормальній гормональної функції.

У хлопців, анаболічні стероїди можуть заважати нормальному виробництву тестостерону. Вони також можуть діяти безпосередньо на яєчка і привести їх у “смуток”. Це може привести до зниження кількості сперматозоїдів, їх активності і в цілому репродуктивної здатності.

Вони також можуть викликати незворотні зміни у дівчат і жінок. Привести до втрати на голові волосся, зростання на тілі і особи волосся і огрубіння голосу. Ці зміни є незворотними.

Анаболічні стероїди в медицині

Лікарі не прописують анаболічні стероїди для нарощування м’язової маси у молодих, здорових людей. Але лікарі іноді призначають анаболічні стероїди для лікування деяких видів анемії або розладів у чоловіків, які заважають нормальній виробництва тестостерону.

Цікаву інформацію можна дізнатися з відео в статті “Як швидше відновитися після тренування?”

  1. Нас все більше З кожним днем ??набирає обертів тверезе, здоровий рух. Активні люди збираються і влаштовують пробіжки, попутно виконуючи різні фізичні вправи. Наше число невблаганно зростає, це дуже.
  2. Тверезих росіян з кожним днем ??більше Нескінченний потік тверезих, російських спортсменів, в Пітері. У пробіжці брало участь близько 700 осіб.

Коментарів до цього запису: 4

Леонід
10 листопада 2012

Частина хлопців з гойдалки приймала стероїди. Так, м’язи ростуть швидко але ось розплата за них У одного рак знайшли, другий імпотентом став.
Я особисто після всього цього на леветон перейшов і навіть думати про АС забув краще гойдатися потроху, ніж відразу і так закінчити. А леветон допоможе і м’язи наростити, і здоров’я зберегти.

Маленький тоханчік
10 квітня 2013

Таку статтю треба пов’язати з таким поняттям як генетичний межа & # 187 ;. адже основна мета анаболіків це підвищити відновлення, коли його бракує, а якщо ви звичайно не дійшли до своєї межі, впрічем жорстко і наполегливо. то вам анаболіки нехай навіть на думку не приходять, адже ви згадайте профі? хто з них їх невживані.
Тут більше проблема Російських, ми не доходимо до межі, ми займаємося лише 3 рази в тиждень і хочемо від анаболіків чого то отримати, до того ж варто тільки згадати свого знайомого, коли у нього встає прогрес, що він робить? деякі починають його жерти більше, а це в першу чергу токсичність, а найбільше токсичність на печінку. А ще головне незабивать як прийом анаболіків відіб’ється на серце, адже це теж м’яз, впрічем найвідповідальніша ..
Так що Леонід тут просто треба все правильно аналізувати і підходити з розумом))))

Ігор
19 вересня 2013

Ну що за бред.Екзогенная гормонотерапія була зроблена людьми і для людей! Якщо все робити з головою і усвідомлено, все буде відмінно, якість життя зросте багаторазово! І незрозуміло чому АС пов’язують тільки з культурістамі, адже на фарм сидять всі професійні спортсмени .А шишки летять тільки в культурістов.Глупие люди ..

Все таки шкоди від анаболічних стероїдів більше ніж користі. І хто займається спортом для свого здоров’я, треба про це пам’ятати. Адже все ж головне ваше здоров’я, а не те як ви будете виглядати якийсь час.

  • YouTube Video

_0.33MB/0.09248 sec