Сухе каскадне голодування по В

Сухе каскадне голодування по В.П. Лаврової

(Ця методика описана детально в розділі історичні відомості про сухому лікувальному голодуванні)

Коментар. Перевага даної методики – ідеальне тренування і підготовка організму до сухого голодування. Таке голодування можна проводити самостійно, в домашніх умовах, практично не буває ускладнень. Дуже хороший ефект омолодження організму, відмінно допомагає при гострих хворобливих станах, в початкових стадіях хвороби.

Недоліки. Як я вже писав, щоб отримати хороший лікувальний ефект від будь-якого виду голодування, особливо при серйозних хронічних захворюваннях необхідно пройти певні стадії лікувального голодування. Це перш за все перший і другий ацидотический криз. Якщо образно висловити дуже велике значення цих кризів, то якщо перший ацидотический криз усуває «стебло хвороби», то другий-знищує «корінь хвороби».

При проведенні сухого каскадного голодування для проходження другого ацидотического кризу потрібно провести каскад п’ять через п’ять приблизно від двох місяців до року. Я знаю лікаря, який вилікував себе рак крові, проводячи каскад п’ять через п’ять протягом року. Чи не кожна сучасна людина може знайти стільки часу, волі і терпіння.

  • YouTube Video

_0.32MB/0.00031 sec