Табата тренування

TABATA

Опис занять

Тренування з протоколу Табата – це унікальна система інтервальних вправ, розроблена японським лікарем, в честь якого вона і отримала свою назву.

Під час заняття Табата спортсмен чергує відпрацювання комплексу вправ з власною вагою з невеликою перепочинком по кілька повторів. Принцип полягає в тому, щоб виконати кожен комплекс з максимальною інтенсивністю.

Один раунд становить 4 хвилини, 8 підходів (20 секунд вправ чергуються з 10 секундами відпочинку). Для відліку часу і ритму необхідно використовувати спеціальний таймер Табата. Тривалість всього уроку становить – 30 хвилин.

Переваги програми

Тренування з протоколу Табата займають мінімум часу, але при цьому дають високі результати. Схуднення по системі Табата & ndash; один з найшвидших і безпечних способів корекції фігури, вже через 4 тижні жировий прошарок зменшиться.

Одна з особливостей методики & ndash; стабілізація і зміцнення м’язів. У цьому схуднення по системі Табата перевершує дієти, які зменшують м’язову тканину поряд з жировими відкладеннями. Результат – струнка і підтягнута фігура. Керуючись системою Табата, ви значно підвищите витривалість свого організму аеробних та анаеробних навантажень.

Для кого підходить комплекс

Тренування з протоколу Табата призначені для підготовлених спортсменів. Тим, хто давно не займався фізичною культурою, буде занадто важко витримати інтенсивні навантаження, ви просто здастеся швидше, ніж отримаєте перший результат.

Найбільше комплекс зацікавить людей бажаючих схуднути і підтримувати м’язи в тонусі. Люди з проблемами серця або вестибулярного апарату допускаються на заняття Табата на Комендантському проспекті тільки після консультації з лікарем.

Одяг та взуття для тренувань

Варто приділити особливу увагу вибору одягу. Вибирайте еластичні зручні матеріали, що не утрудняють рухів. Найкраще підійде одяг для фітнесу: майка або топ, легінси або шорти, як взуття легкі, дихаючі кросівки.

Як підвищити ефективність уроків?

Для отримання максимального результату від уроків приготуйтеся проявити витримку і силу волі, багато починаючі спортсмени здаються після перших відвідин уроків.

Під час тренувань не забувайте про дихання. Дотримання правильного дихального режиму дуже важливо в умовах різких і інтенсивних навантажень. Уважно слухайте поради тренера, неграмотне виконання вправи зробить його неефективним, і ви даремно втратите час і сили.

Заняття з командою Art of Fitness

Клуб Art of Fitness запрошує вас на заняття Табата на Комендантському проспекті в Санкт-Петербурзі. Якщо ви хочете позбавити свою фігуру від недоліків і влитися в атмосферу активного способу життя, професійна команда клубу з радістю вам допоможе.

Не відкладайте спорт на завтра, починайте нову здорове життя прямо зараз з системою Табата в фітнес клубі Art of Fitness.

Купити абонемент
Зі знижкою

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00383 sec