Таблиця нормативи пауерліфтинг жим лежачи без екіпіровки

Таблиця нормативи пауерліфтинг жим лежачи без екіпіровки

Розділ: Алергія
02-Лютий-2015
Переглядів: 9412

ipf-ростовська область Тел. +79045079500; +79612788306 Осипян Аркадій Шагеновіч wpc-ростовська область професійна ліга силового екстриму ім. В. Турчинського Тел. Федерація пауерліфтингу Росії опублікувала офіційні розрядні нормативи вимоги по становій тязі AWPC. Дані нормативи передбачають виконання станової тяги без екіпіровки, в одношарової або багатошарової екіпіровці. Нагадаємо, що в категорії AWPC для отримання звань МС майстер спорту і МСМК майстер спорту міжнародного класу необхідно пройти допінг-контроль.

Наведені вимоги діють і в 2015 році. Особливості категорії AWPC Допінг-контроль. У світі проводяться окремі змагання з жиму лежачи. Найчастіше на подібні змагання йдуть так звані жимовик, тобто люди, які роблять акцент саме на жимі; інші ж атлети все таки намагаються брати участь в змаганнях з силового триборства. Взявши участь в подібній події у кожної людини чітко вибудовується самооцінка, ти починаєш адекватно оцінювати свої сили хтось сильніший за тебе, ти сильніше когось, але що найголовніше, ти поступово вливаєш в світ професійного спорту.

І узаконевают це певні нагороди – розряди і звання.

Існує три юнацьких розряду, три звичайних розряду, КМС Кандидат в Майстри Спорту, МС Майстер Спорту та МСМК Майстер Спорту Світового Класу. Подібні змагання діляться по декількох категоріях. По-перше, на чоловіків і жінок. По-друге, по вагових категоріях.

І по-третє, на екіпірувальний або безекіпіровочний дивізіон. У цій статті ми розглянемо тільки безекіпіровочний дивізіон. Нижче наведені розрядні нормативи по жиму федерації WPC без екіпіровки Нижче наведені розрядні нормативи по жиму лежачи федерації AWPC-Росія без екіпіровки Як бачите, відмінності між нормативами тієї та іншої федерації істотні. Так само величезна різниця і між екіпірувальні і безекіпіровочним дивізіоном. Звання МС і МСМК можна отримати тільки при проходженні допінг контролю. МСМК може отримати тільки той, хто вже є майстром спорту. На інші розряди подібне правило сходи не поширюється. Увага в 2012 році вступлять в силу нові нормативи федерацій WPC і AWPC.Насколько вони будуть відрізнятися від викладених зараз – невідомо.

Як тільки з’явиться інформація нормативна таблиця, ви зможете першими побачити її на нашому сайті. У статті наводяться вже не чинні нормативи федерацій AWPC і WPC. Таблиці розрядних нормативів по жиму лежачи Федерації пауерліфтингу Росії 2011р. Чоловіки Жінки Проект розрядних нормативів по жиму лежачи без екіпіровки Чоловіки Жінки Загальні умови Виконання нормативів розраховуються за сумою трьох вправ присідання, жим лежачи, тяга станова. Для участі в спортивних змаганнях вказану кількість років спортсмену повинно виповнитися в календарний рік проведення змагань. Умови виконання Норма МСМК виконується на міжнародних змаганнях серед чоловіків і жінок за умови проведення допінг-контролю.

Норма МС виконується на Чемпіонаті і Кубку Росії за умови зайнятого місця у ваговій категорії з 1 по 5, при наявності трьох суддів всеросійської категорії на помості і проведенні допінг-контролю. Норма КМС виконується на чемпіонаті суб’єкта Російської Федерації при наявності двох суддів всеросійської категорії на помості. Техніка виконання жиму лежачи на лаві. Спортсмени багатьох видів спорту в підготовчому періоді використовують жим лежачи в своїх тренуваннях. Жим лежачи другий змагальний вправу, тому дуже важливо що б спортсмен в цій вправі зміг далі розвинути успіх розпочатий в присідання. Якщо йому вдається успішно вирішити це завдання то як правило це є запорукою перемоги в троеборье.Разрешени легкі або дуже незначні рухи ступнів, що знаходяться на помості або на блоках.Несоблюденіе будь-якого з вимог щодо змісту правил виконання жиму лежачи на скамье.Такая практика допомагає стабілізувати все тіло, а м’язи, які беруть участь працюють більш еффектівно.Мощний видих проводиться у верхній третині жиму, практично при дотискування на випрямлені руки 4.Цедовим була проведена відеозйомка спортсменів на змаганнях, з частотою 25 кадрів в секунду.Обувь для жиму повинна бути не слизькою , щоб забезпечувати надійну опору і бажано з каблуком.

Думки про таблиця нормативи пауерліфтинг жим лежачи без екіпіровки

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00362 sec