Туринабол купити в Україні

Туринабол купити в Україні

Vermodje Turinover 100 таб

Туринабол (Хлордегідрометілтестостерон)

Туринабол оральний стероїд створений на початку шістдесятих фірмою Іенафарм. Препарат має анаболічний вплив з досить слабким андрогенну дію на організм. Туринабол дуже підходящий стероїд для підготовки до різних змагань, як для чоловіків, так і для жінок. Даний препарат особливо популярний при змаганнях з допінг контролем, так як має особливість швидко розкладатися в організмі, а всі продукти розпаду безперешкодно виводяться з уриною в максимально стислі терміни.

4-хлор-1-дегідро-17-альфа-метілтестостерон цей абсолютно незрозумілий звичайній людині числовий і буквений набір є формулою описуваного препарату. Якщо ж говорити доступною кожному мовою, то всі позитивні властивості туринабола можна описати приблизно так: міць + витривалість + швидкість + сила.

Дивлячись на хімічну формулу туринабола, досвідченим в даній сфері спортсменам, відразу стає ясно, що представляється вам препарат це ніщо інше як модернізована і вдосконалена версія метандростенолона.

Туринабол своїми характеристиками являє собою щось середнє між станазололом і метаном. Представлена ??модель сили і якості впливу препаратів дозволяє новачкам в силових видах спорту оцінити всі переваги і недоліки хлордегідрометілтестостерона.

Туринабол купити без передоплати

Пропонуємо Вам купити Туринабол від різних виробників. Наш асортимент заводської якості. Ми працюємо безпосередньо з виробниками. Надаємо всім накладений платіж (оплату при отриманні). Більшість наших постійних покупців вже працюють з нами по передоплаті, так як це трохи дешевше.

Туринабол відгуки покупців

Численні відгуки від наших покупців після прийому препарату внесли такі моменти в опис. Під час курсу цього туринабола сила, набір маси і рельєфність прогресують досить повільно, проте досвідчені атлети стверджують, що ці результати більш якісні.

Відсутність естрогенових ефектів, ось ще одна відмінна особливість, що виділяє Туринабол серед інших стероїдних препаратів, тобто гінекомастія, і накопичення рідини не зустрічаються.

Побічні ефекти туринабола

Як і інші оральні стероїди, препарат є потенційно небезпечним для печінки. Однак побічні явища, пов’язані з печінкою виявляють себе тільки при абсолютно неправильному і нерозумному підході до планування курсу в цілому (найчастіше пов’язані зі значним перевищенням дозувань і тривалістю курсу). Якщо печінка була вражена якимись хворобами до прийому препарату. Лише один офіційний доповідь про побічну дію був зафіксований за п’ять років використання туринабола в значно більших дозах.

Якщо підсумувати всю вищесказаного інформацію то, можна сказати, що Туринабол це швидше препарат для людей тільки почали пізнавати всі нюанси і переваги фармакології. Хоча і досвідчені атлети ніколи повністю не відмовляються від нього і ставлять даний препарат в свої складні курси.

Курс туринабола соло

Туринабол курс включає в себе: 180 таблеток Туринабола і 20 таблеток Кломида на ПКТ (послекурсовую терапію)

Туринабол приймаємо протягом 36 днів: 2 таблетки вранці, 2 таблетки в 18.00 і 1 таблетку перед сном. Кломид (кломіфен) приймаємо на ПКТ. Перші 2 дні вранці та ввечері по 1 таблетці, далі 12 днів по 1 таблетці. Останні 8 днів по 0,5 таблетки (поступово знижуємо дозування).

Тренуватися потрібно 3-4 рази в тиждень, через день. Стандартна програма тренувань 45 хв. Але дивіться на вашу станом, деякі не встигають відновлюватися за цей час і можна зменшити кількість тренувань.

  • YouTube Video

_0.33MB/0.00076 sec