Тяга горизонтального блоку до поясу техніка виконання

Про вправі

Горизонтальна тяга блоку до поясу відноситься до базових вправ, в якому задіюється великий м’язовий масив. Основну роботу тут виконують найширші, другорядну роль відіграють біцепси, передпліччя і плечі, а так само квадріцепси і згиначі стегна.

Техніка виконання

Перед початком виконання вправи прикріпіть до тросу тренажера коротку дворучну рукоять (можна так само закріпити дві D-образні або одну V-образну рукоятки).

Сівши особою до тренажера, упріться ногами в платформу, коліна трохи зігнуті. Нахилившись вперед, візьміть рукоятки хватом & laquo; молоток & raquo; і починайте відхилятися назад, поки корпус не займе вертикальне положення. Досягнувши цієї точки, розпряміть груди і злегка прогните спину в поперековому відділі. Руки распрямлени повністю, а трос натягнутий. Це вихідне положення.

Вдихнувши, починайте тягнути рукоятки до поясу, руки при цьому виконують роль важелів, тягнути потрібно тільки зусиллям м’язів спини. Лікті під час тяги рухаються строго назад уздовж боків. Намагайтеся відвести їх якомога далі за спину. Досягнувши крайньої точки, створіть статичну електрику в м’язах на кілька секунд. Видихаючи, починайте підконтрольне рух в початкове положення.

Важливо знати

  1. Чим далі лікті заходять за спину & ??mdash; тим сильніше скорочуються ромбовидні, середня частина трапецевидной і верхня частина найширших.
  2. Для досягнення максимального напруження м’язів, корпус не повинен відхилятися від вертикалі більше, ніж на 10 & deg;.
  3. скругляются спину не можна можна травмувати хребет.
  4. Затримка дихання допомагає стабілізувати поперек під час тяги.
  5. Ноги повинні бути нерухомі, згинати і випрямляти їх не можна.
  • YouTube Video

_0.34MB/0.00503 sec