Відеоуроки по розтяжці

Відеоуроки по розтяжці

Розтяжка потрібна абсолютно всім людям, щоб їх тіло довше залишалося рухомим. Гнучкість і еластичність м’язів є неодмінною запорукою ефективних занять спортом, а й просто правильної і красивої постави або граціозних рухів. Саме тому вправи на розтяжку слід виконувати на завершальному етапі кожного тренування або просто після невеликої розминки.
Розтяжка для початківців хороша тим, що не надто навантажує м’язи і дозволяє підтримувати форму. Розтяжка для новачків повинна містити тільки найбільш безпечні вправи, які б не могли пошкодити нетреновані і нерозтягнутому м’язи.

Комплекс вправ на розтяжку

Розтяжка для початківців – приголомшливе відео навчання, яке представляє цілий комплекс вправ, спрямованих на розвиток гнучкості тіла. Тренування складаються з динамічних і статичних вправ. Програма включає в себе елементи йоги, вправи на витривалість, елементи Бодібалет, дихальну гімнастику, партерну гімнастику і практики, спрямовані на енергізацію і релаксацію.
Дивіться відеоуроки по розтяжці для початківців на нашому сайті в онлайн режимі в будь-який зручний час. Тренуйтеся із задоволенням і хорошим настроєм!

Уроки розтяжки для початківців

Канал Гнучке Тіло

Канал Тіло Мрії

Тіло Мрії – це онлайн фітнес клуб, який доступний всім і кожному, у кого є комп’ютер та інтернет.

Канал Фреш Йога

Канал Workout | Будь у формі

Канал Yo.jpgted

Канал Фітнес Тіло

Катерина Буйда

Канал тренера з фітнесу: різні техніки вдосконалення тіла, фітнес-програми,
йога, вправи на різні групи м’язів, правильне харчування та інші теми.

Олександр Батуев

Мухтар Гусенгаджиев

Представляємо Вам Мухтара Гусенгаджіева – людини-змію,
самого гнучкого людини планети, рекордсмена Книги рекордів Гіннеса.

Стретчинг для початківців з Катериною Фірсова

Представляємо вашій увазі курс онлайн відео уроків по стретчінгу, за допомогою яких ви освоїте основи цього напряму фітнесу, пізнаєте тонкощі виконання вправ, і на особистому досвіді зрозумієте, що відгуки про даному курсі відповідають дійсності.
Курс веде інструктор по стретчінгу Фірсова Катерина – професійний тренер, який протягом багатьох років успішно викладає різні напрямки фітнесу дорослим і дітям. Стретчинг від Фірсова – це цікаві і насичені уроки, і завжди чудовий результат. Просто дивіться відео уроки на , виконуйте рекомендації тренера, і незабаром ви побачите, як змінюється ваше тіло!

Зворотній зв’язок

Наш телефон
+7 915 455-25-23
Пошта [email protected]

Наша адреса
Візьміть з собою паспорт
тренування м Дмитрівська

Записатися на тренування:
Перше тренування 300руб

  • YouTube Video

_0.33MB/0.00264 sec