Відгуки про DK-SPORT – 26 відгуків

Відгуки про “DK-SPORT” 26 відгуків

Олександр Вікторович! Величезне дякую за допомогу! Ми Вам дуже вдячні! З Вами було приємно і легко працювати на всіх етапах покупки медичного тренажера подвійна блокова рама (реабілітаційна) А818/1. Від вибору компанії до заключного етапу-доставки тренажера в інший регіон. Грамотне, кваліфікований супровід покупки, вселяє покупцеві спокій і впевненість в тому, що покупка буде радувати багато років). Якість Вашої продукції і доступні ціни – це великий шанс для реабілітації. Далі »

Висловлюємо величезну подяку керівникам компанії ДК СПОРТ за допомогу і підтримку. Ці люди завжди готові піти на зустріч своїм клієнтам!

Десь з рік тому я замовив невеликий гантельний ряд ДК-Спорт з лавкою для домашнього використання. В принципі, всім залишився задоволений. За такі гроші – гарна якість. Допомогли визначитися з вагами. Виготовлення та доставка в строк. Думаю скоро звернуся за грифом.

Андрій Проленков 2015-08-21

До цього дивився в інших місцях, але в ДК спорті нам сподобалася ціна. Крім того вибрав розмальовку тренажера під колір стін вдома, щоб все чітко виглядало. Дуже зручна опція на їхньому сайті, я вважаю. Придбанням своїм задоволений. Тренажер працює як годинник і навіть краще! Руки фіксуються класно. М’язи в тонусі.

Вибір в ДК спорті великий, я легко знайшов те, що було потрібно. Все в термін привезли за прийнятні ціни. Тренажери були необхідні для мого міні спорт-клубу в гаражі. За допомогою дк Спорту облаштував собі гойдалку і задоволений як слон! Часто тепер з друзями тренуємося вечорами і у вихідні. Приємно працювати з такою компанією!

Дмитро Орлов 2015-05-06

Придбали тренажер для вдома, дуже задоволені якістю і терміном виготовлення (за договором термін виготовлення 30 днів, а за фактом виготовили за 10 днів). Керівник, Данильченко Олександр Вікторович, дуже важливий, ділова людина (писанина про його брутальності і некомпетентності- це неправда). А як довго буде працювати, напишу пізніше. Приїжджайте на завод і в усьому переконайтеся самі (краще один раз побачити, ніж сто разів почути).

Я лише хочу підтвердити вищесказане про південному гостинність і відповідальне ставлення до справи. Придбав тренажери 3 роки тому, особисто приїжджав знайомився з заводом і Олександром. Зустрів на вокзалі, влаштував в готель, всюди сам возив все розповів і показав! З тренажерами ніяких проблем, замовлення було зроблено в строк і відправлений транспортною компанією. Тренажери досі у відмінному стані замовляв тільки витратні матеріали – трос і заглушки.

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00389 sec