Відпрацювання техніки силових вправ

Порядок проведення тренувань з кудо обумовлений специфікою даного єдиноборства в порівнянні з іншими видами бойових мистецтв, а також дозволеними прийомами ведення поєдинку і правилами змагань. Наприклад, на відміну від дзюдо, в якому ударна техніка в боях відсутня і вивчається тільки у вигляді ката [21], в кудо не практикується відпрацювання прийомів і технік, які не використовуються в поєдинках. І навпаки, на відміну від айкідо, в якому немає спарингів [22], в програму тренування з кудо, як правило, обов’язково входять спарингові відпрацювання; на відміну від ушу-саньда, де не дозволена боротьба в партері, в кудо обов’язково відпрацьовуються прийоми такої боротьби [23] і т. д.

Хоча в кудо прийнята єдина система тренувань [24], порядок їх проведення може варіюватися в залежності від різних факторів, основними з яких є мета тренування (відпрацювання ударної техніки, або ж борцівський, кидкової), контингент займаються [25] (учні -любитель або спортсмени, які беруть участь в змаганнях). Зазвичай схема тренування по Кудо відповідає порядку проведення атестації [26] [27] і будується приблизно так:

Розминка, розігрів. Зазвичай виробляється під час бігу по колу залу [28], зрідка – при побудові групи учнів в колони. Може супроводжуватися фізичними вправами (наприклад, віджиманнями).
Розтяжка [29].
Деякі або всі перелічені нижче вправи:
різні вправи на «функціонал» (естафетний біг, робота з різними гімнастичними снарядами, силові вправи в парах та інше);
«кихон» – техніка нанесення основних ударів, які використовуються в Кудо, руками і ногами [30];
вправи в парах [31] – відпрацювання ударної техніки (зв’язок ударів [32 ], захисних дій) із застосуванням лап, Макивара, кидкової [33] і (або) борцівської техніки, а також робота з мішками або грушами.
Спаринги. Можуть проводитися з різними обмеженнями, наприклад, без кидків, або без боротьби, без шолома).
Фізичні вправи (загальна фізична підготовка) – базовими в Кудо є віджимання на кулаках, вправи на зміцнення м’язів преса і вистрибування вгору з присідаючи [ 35].
у Росії більшість команд і назв прийомів вимовляються тренером російською мовою, однак при цьому рахунок (наприклад, фізичних вправ), вітання на початку і після закінчення тренування, а також деякі інші команди, в тому числі під час спарингів, вимовляються на японській мові.

Матеріал з Вікіпедії вільної енциклопедії.

& copy; 2016 Клуб змішаних єдиноборств & quot; ВОЇН & quot ;. All Rights Reserved.

  • YouTube Video

_0.33MB/0.00172 sec