Вправи для преса в домашніх умовах

Вправи для преса в домашніх умовах

омашніе вправи для преса абсолютно однакові як для чоловіків так і для дівчат. Якщо, наприклад, груди у нас різниться (і тренується відповідно по різному) . то живіт абсолютно однаковий. В силу чого для досягнення гарних кубиків, або ефекту підтягнутого плоского живота вправи будуть абсолютно ідентичними.

Тренування преса: базові принципи.

 1. Регулярність. М’язи преса вимагають не тільки великої кількості повторень, але і регулярного виконання. Врахуйте відразу: якщо ви хочете красивий прес (а будуть це кубики з глибокої прорисовкой або просто їх обриси вирішувати вам) – доведеться приділяти час на підкачування мінімум чотири рази на тиждень протягом хоча б одного місяця.
 2. Інтенсивність. Тренування м’язів живота повинна проходити в максимально інтенсивному стилі. Ідеальним варіантом буде застосування інтервального тренінгу з використанням онлайн Табата таймера. Подібна техніка убуває відразу двох зайців: накачування м’язів і позбавлення від підшкірного жиру.
 3. Подолання болю. Коли вам здається, що ви вже не можете – ви повинні змогти. Коли м’язи горять, я організм протестує ви повинні продовжувати. Тільки так живіт знайде твердість і підтягнутість. Це допоможе знайти не лише гарну фігуру, але і розвине силу волі, яка стане в нагоді для вирішення життєвих завдань.
 4. Контроль харчування. Як би ви не старалися і не побивалися під час тренування результату видно не буде, якщо живіт заплив жиром. Ви повинні зрозуміти, що вправи розвивають м’язові волокна, а жирові тканини саме на пузі не трансформується чарівним чином в красивий рельеф.Жір чи не перетворюється в мускулатуру! Однак, якщо ви будете займатися інтервальним тренінгом, то під час занять організму доведеться задіяти в екстреному режимі енергію з накопичень сала, для цього воно там і накопичується. Але результат необхідно підтримувати постійним контролем харчування. Не потрібні дієти – обмежте споживання вуглеводів і знизьте обсяг споживаних калорій до 1500ккал на добу.
 5. Правильне білкове харчування. Лікарі вам скажуть, що зростання м’язів виникає за рахунок руйнування волокон. Коли м’язові волокна зруйновані – їм необхідний білок для відновлення. Якщо в організм білок надходить в достатній кількості, то утворюються нові м’язові волокна. Але якщо білка надходить мало, то організму доводиться для відновлення використовувати білок з інших м’язових тканин, в результаті чого прогресу не буде.

Як накачати прес в домашніх умовах?

Для того, щоб накачати прес в домашніх умовах вам необхідно спланувати своє тренування, грунтуючись на безлічі представлених справа фітнес вправах для преса. Вони всі елементарні й не вимагають спеціального оборудованія.Пресс ефективно тренується своїм же тілом.

Лавка для преса не дає додаткового бонусу до результативності тренінгу. Вона популярно в зв’язку з тим, що їх вигідно робити і продавати. Насправді для створення приголомшливого плоского промальовані живота вам не потрібно нічого, крім особистої мотивації. Можливо вам варто придбати килимок, якщо ви не хочете регулярно просочувати свої килими потім. Він легко згортається і забирається і про нього не буде чесати кігті ваша кішка (невідомо чому, але коти просто обожнюють дерти лавку для преса) .

До речі, багато спортивних лікарі не рекомендують використовувати лавку для преса людям з надлишком ваги, тому що в ході виконання надмірно навантажується хребет, що може привести до болів в спині. Долаючи киплячу біль в м’язах ви неминуче почнете смикати, що буде віддаватися на поперековий відділ різко виникає перевантаженням.

Техніка вправ для преса.

Техніка виконання всіх вправ для преса зводиться до наступних рухів.

 • Скручування корпусу,
 • Підйоми тулуба,
 • Розвороти корпусу,
 • Підйоми ніг і колін.
 • Нахили корпусу в сторони.

Все це ви можете з легкістю виконати вдома, за винятком підйомів ніг у висі, для яких потрібно перекладина. Все гранично просто і не вимагає вас розвиненою гнучкості. Ще поспішаю вас порадувати – у вас сильний прес. Коли ви тримайтеся прямо – вам в цьому допомагають м’язи черевного преса і спина. Це брати-антагоністи, які разом виполнляют одну задачу – управляти корпусом. У зв’язку з цим вам буде не важко почати тренування, навіть якщо ви ніколи не займалися фізичними вправами.

 • YouTube Video

_0.33MB/0.00086 sec