Вправи для рук

Вправи для рук/на Біцепс. Згинання рук з гантелями на біцепс, сидячи на похилій лаві

Згинання рук на похилій лаві дозволяє одночасно наростити масу біцепсів і збільшити їх опуклість. Вправа унікальне тим, що у стартовій позиції розтягується не тільки нижня, але і верхня край біцепса. Якщо гантелі піднімати до грудей вправа надає загальний вплив на біцепси, якщо до плечей вправу більш навантажує внутрішні ділянки м’язів.

Виконання вправи: згинання рук з гантелями на біцепс, сидячи на похилій лаві

1. Встановіть спинку лави під кутом 45градусов (чим менше кут, тим сильніше проходить розтягнення біцепсів і тим складніше, буде виконувати цю вправу.). Візьміть в руки гантелі і сядьте на похилу лаву, щільно притиснувши спину до спинки. Гантелі тримаєте нейтральним хватом, долонями до себе.

2. Зробіть вдих, і, затримавши подих, почніть підйом гантелі вгору. Лікті тримайте абсолютно нерухомими. Коли передпліччя будуть паралельні підлозі, повільно розгорніть кисті назовні, долонями догори.

3. Досягнувши верхньої точки амплітуди, затримайтеся на секунду, після чого почніть зворотний рух в початкове положення, при цьому робіть вдих. Одночасно повертайте кисті долонями до себе.

4. При досягненні нижньої точки тримайте долоні трохи зігнутими і до кінця не розпрямляйте їх.

1. Не потрібно брати занадто важкі гантелі, велику вагу порушить техніку виконання і Вам доведеться розгортати кисті раніше, ніж передпліччя стануть паралельні підлозі.

2. Оптимальний варіант для виконання даної вправи в середині тренування на біцепси.

3. Утримуйте ваш потилицю на лаві, і піднімайте вгору обидві гантелі одночасно. Якщо під голову підкласти складений рушник Ви зможете підняти гантелі більшої ваги.

Якщо ви ставите питанням, як накачати м’язи, тут ви знайдете ефективні вправи на всі види м’язів, які допоможуть не просто накачати м’язи, а гармонійно розвинути своє тіло. Крім опису техніки виконання, кожне з вправ супроводжується зображенням, за допомогою яких можна уточнити правильність виконання.

Copyright 2014-2015

Всі права захищені. Копіювання матеріалу заборонено без письмової згоди адміністрації

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00422 sec