Вправи на брусах: які м’язи працюють? види вправ на брусах

Вправи на брусах: які м’язи працюють? види вправ на брусах

При цьому вага тіла зміщується на іншу руку. Запригнув на бруси, утримуючись у вертикальному положенні на прямих руках, необхідно поперемінно розгинати кисть руки, намагатися відірвати руку на кілька сантиметрів вгору. Досягнувши бажаного, повернутися в початкове положення. Є навіть підготовча інструкція для початківців гімнастів, написана на початку минулого століття, але працює до цих пір.

Провівши розминку і розігрів всіх м’язів, рекомендується почати тренування саме з віджимань. Один раз теж вважається, але краще, якщо напарник або тренер нададуть допомогу у виконанні вправи, притримуючи руками ступні спортсмена. У перший місяць тренувань для всіх новачків без винятків будуть ефективні тільки вправи на турніку і брусах. Необхідно піднімати їх вгору. Виконувати необхідно 3-4 підходи по максимальній кількості повторень.

І без суперечок ясно, що легше виконувати вправи на брусах. Інакше організм звикне і не буде реагувати на тренування. Навчившись виконувати 15-20 підйомів ніг в одному положенні, потрібно переходити до більш складних вправ. Однак створювати собі зону комфорту не потрібно. Які м’язи працюють в даному випадку і під яким навантаженням, це вже друге питання, головне – зручність.

Якщо це складно і є болі в стегнах, можна розслабити упор в колінному суглобі (відхилення гомілки на 30 градусів – більш ніж достатньо). Навчившись піднімати зігнуті в колінах ноги, можна перейти до складнішого вправі – піднімати випрямлені ноги.

  • Прийняти положення вису на брусах. Руки разом з корпусом перпендикулярні площині брусів.
  • Згинаючи руки в ліктьовому суглобі, опуститися вниз так, щоб лікті виявилися на одній лінії з плечовим суглобом.

Статті за темою “Вправи на брусах: які м’язи працюють? Види вправ на брусах”

_0.32MB/0.00194 sec