Вхід на сайт

Вхід на сайт

Слизький шлях або слайд-аеробіка

Слайд-аеробіка – це своєрідний гібрид аеробних і силових вправ. Своєю назвою цей вид фітнесу зобов’язаний спеціальному килимку з ковзаючою поверхнею і заснований на імітації рухів ковзанярів, фігуристів і лижників. Ви ні на мить не зупиняєтеся на доріжці, тим самим, з одного боку, тренуючи серцево-судинну систему і спалюючи зайві калорії, а з іншого – відмінно зміцнюючи м’язи нижньої і верхньої частин тулуба.

Слайд – це шалено слизька доріжка з двома стійкими бортиками по боках. Перед початком заняття тренер видасть вам компактно згорнутий килимок, який на ділі виявиться шалено слизькій доріжкою з двома стійкими бортиками по боках. Її довжина – близько 180 см, а ширина – трохи більше півметра. Але босоніж, так само як і в кросівках, прокотитися по ній вам не дозволять. Доведеться поверх спортивного взуття надіти синтетичні чохли.

Вперше вставши на слайд, ви відчуєте себе коровою на льоду – такий же незграбної і безпорадною. А дивлячись на безтурботно роз’їжджають дівчат – тих, що по праву і по ліву руку від вас, взагалі можна втратити всіляке самовладання. Але все ж зберіться. Згадайте, як нелегко вам давалися перші уроки степ-аеробіки і навіть найелементарніші асани.

Якщо змогли бездоганно виконати позу воїна – значить, вийде триматися і на слайді. Звичайно, в більш виграшному положенні – ті, хто в шкільні чи студентські роки підкорював крижані простори ковзанок на білосніжних «фігурках». Однак і їм доведеться неабияк попітніти, освоюючи нову практику. По-перше, слід навчитися робити сильний поштовх, щоб відкотитися від центру слайда до його бортику, а потім назад.

Для цього необхідно щосили напружити внутрішню і зовнішню поверхні стегон. По-друге, звичайними катаннями вправо-вліво на слайд-аеробіки ніхто не обмежується. Тому, тільки-но опанувавши мистецтвом ковзання, ви перейдете до досить складним комбінаціям, що поєднує підйоми ніг, повороти корпусу і махи руками. І якщо з боку це може здатися легким і приємним проведенням часу, то на ділі це сама що ні на є серйозне тренування – для дуже рішучих і наполегливих.

Ледве оволодівши мистецтвом ковзання, ви перейдете до складних комбінацій, що поєднує підйоми ніг і махи руками

У різних фітнес-клубах уроки слайд-аеробіки будуються по-своєму. Наприклад, деякі інструктори вважають за краще спочатку як слід розігріти своїх клієнтів, щоб потім провести силову частину – різноманітні випади і махи ногами, але знову ж таки з використанням чудо-доріжки. Інші ж чергують аеробне і силове навантаження, вибудовуючи урок за принципом кругової тренування.

Це означає, що протягом 5-7 хвилин ви будете безперервно кататися на слайді, щоб наступні 5 хвилин присвятити вправам для м’язів сідниць і преса. Але в обох випадках можете бути впевнені: наступного ранку ви насилу встанете з ліжка і на собі відчуєте, що означає словосполучення «м’язовий біль».

Деякі тренери спочатку розігрівають клієнтів, а потім проводять силову частину. Інші ж чергують аеробне і силове навантаження.

Тим, хто шукає різноманітності і володіє незнищенним життєвим оптимізмом. Тим, хто хоче втратити 5-15 кг або 5-15 см в талії і стегнах. А також всім тим, хто незадоволений своїми пропорціями <читайте: 99% жіночого населення>.

Слайд-аеробіка – досить травмоопасная тренування. Тому, якщо у вас проблеми з колінами і хребтом, перед початком занять обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

  • YouTube Video