Хімічний бодібілдинг при сколіозі

22 Листопада 2014 17:30

Сколіоз. Як поліпшити поставу

Людина, у якого сколіоз і який вирішив займатися бодібілдингом, повинен бути в спортивному залі гранично обережним. Також він повинен знати про те, що за допомогою тренувань з обтяженнями можна допомогти даному захворюванню хребта. Звичайно, гойдалка не вилікує від хвороби повністю, але зате за допомогою бодібілдингу можна створити м’язовий корсет, який життя людини істотно полегшить.

Якщо в залі займатися системно, використовувати спеціальну програму, тоді постава при сколіозі однозначно покращиться. Тобто, при сколіозі бодібілдинг дуже корисний.

При сколіозі дуже добре виконувати вправи, які впливають на м’язи спини і грудні м’язи. Особливістю даних вправ є те, що частина з них виконується за допомогою класичних обтяжень, а частина робиться на тренажерах. Завдяки такому підходу можна під час занять, тренувань спини і грудних м’язів, знімати істотне навантаження з хребта.

Займаючись бодібілдингом при наявності сколіозу, завжди слід застосовувати дуже важливе правило – виконувати всі вправи слід синхронно. При цьому і на праву і на ліву руки повинна йти однакової сили навантаження. Тобто, завдяки таким однаковим навантаженням ліва і права частини тіла розвиваються однаковий. Як результат, постава помітно виправляється, але це за умови, що заняття будуть систематичними.

І ще один важливий момент – в перший рік тренувань слід використовувати виключно мінімальні обтяження. Так як використання великих ваг може тільки погіршити ситуацію, більш того, це може привести до інвалідності людини.

Першим корисним вправою при сколіозі є жим штанги лежачи на лаві. Причому виконувати слід два варіанти вправи: на похилій 45 градусів і горизонтальне лаві.

Другою вправою, яке слід виконувати людині зі сколіозом є метелик. Його можна робити як на спеціальному тренажері, так і виконуючи класичну розведення гантелей на похилій лаві.

підтягування і тяга верхнього блоку до грудей – відмінні вправи, що сприяють усуненню сколіозу.

Також дуже добре виконувати вправи для преса. Такими вправами є підйом корпусу на римському стільці, тут розвивається верхній відділ преса. Крім цього на прес добре впливає вправу – підйом ніг, воно розвиває нижній відділ черевних м’язів.

_0.32MB/0.00070 sec