Як і коли пити протеїн?

Як і коли пити протеїн?

Як і коли пити протеїн?

Якщо ви будете пити протеїн, то його потрібно пити … Так як рідкі протеїни засвоюватися повинні швидше, ніж, якщо ви з’їсте курку, то його можна випити буквально за годину до тренування і буквально протягом 10 хвилин після. Це дозволить вам забезпечити ваші м’язи білком швидше, ніж, якщо ви з’їсте шматок м’яса, за умови, що це дійсно якісний білок. Є перед сном корисно з тієї точки зору, що у вас просто-напросто нічний катаболізм (процес руйнування м’язів, який відбувається вночі) буде сповільнюватися і зменшаться.

Тому перед сном краще їсти ті види протеїну, які довго засвоюються і довго будуть захищати ваші м’язи під час сну. Такі, як наприклад, казеїн. Або це порошковий протеїн з вмістом на основі казеїну тривалої дії. Або це сир, тобто молочний протеїн, який довше засвоюється, ніж, припустимо, протеїн Вей, який засвоюється швидше за все.

З іншого боку, якщо ви багато їстимете прямо перед сном, можуть виникнути різні захворювання шлунка. Тому бажано хоча б за півгодини, за годину до сну є, і все-таки ту їжу, яка добре засвоюється, і не наїдатися щільно на ніч.

Коли пити протеїн?

Схожі статті

  • YouTube Video

_0.32MB/0.00069 sec