Як накачати гомілку?

Добре розвинені грудні м’язи надають атлету неповторний вигляд.
Дізнайтеся, як швидко наростити їх в обсязі і сформувати правильну, рельєфну форму.

 • Ми розповімо Вам, як опрацювати Вашу спину так,
  щоб її було не приховати навіть у фронтальних і бічних позах Вашого виступу на помості.

 • Широкі, рельєфні плечі – це гордість кожного чоловіка.
  Ми розповімо Вам, як цього ефективно домогтися в гранично короткі терміни.

 • Влітку на пляжі Ви будите чарівні. Головне – виконуйте всі наші рекомендації, і рельєфні кубики до чергового пляжного сезону Вам будуть гарантовані.

 • Кожен чоловік бажає їх отримати, але мало хто знає, як цього домогтися в максимально короткі терміни. Ми відкриємо Вам свої секрети потужних і об’ємних рук.

  Як накачати гомілку?

  Литкові м’язи по праву належать до числа найбільш «впертих» і важко піддаються накачуванні. В процесі звичайної ходьби вони піддаються навантаженні, вдвічі перевищує вагу Вашого тіла! А тому, щоб «підірвати» ці жорсткі витривалі м’язові волокна, потрібно високоинтенсивний тренінг, здатний змусити працювати їх в незвичайних, нереальних, надважких умовах. Не маючи належної теоретичної бази і не володіючи чіткою відповіддю на питання: як накачати гомілку, Вам буде важко домогтися по-справжньому хороших результатів … Дочитавши цю статтю до кінця, Ви закриєте цю дилему раз і назавжди …

  Практика бодібілдингу підтвердила ефективність лише невеликого числа вправ, спрямованих точково на розвиток литкового мускулатури.

  1. «Ослик» – циклічні підйоми на носки з положення в нахилі зі спаринг-партнером на спині. Робіть їх на початку комплексу, м’яка навантаження дозволить добре розім’яти і розтягнути ікри.
  2. Підйоми на шкарпетки стоячи в тренажері. Стоячи носками ніг на платформі (спеціальна сходинка), намагайтеся якомога нижче опустити п’яти, потім, під час чергового підйому, затримайтеся на секунду в середині траєкторії, і тільки потім повністю закінчуйте рух. У верхній точці також можна ненадовго зафіксувати Ваше становище. Всі рухи виконуйте повільно, зосередившись на техніці. Тільки незвичайний режим роботи змусить рости вашу гомілку. Вага обтяження повинен бути значним, але не настільки, щоб заважати якісному виконанню.
  3. Підйоми на шкарпетки з обтяженням сидячи. Ступні орієнтуйте строго вперед для найбільшого навантаження на литкові. Також використовуйте техніку переривчастих рухів: вгору до середини, зупинка, вгору до кінця і фіксація у верхній точці. Слідкуйте за низхідною фазою вправи, в нижній точці м’язи повинні бути гранично розтягнутими.
  4. Теж саме в положенні стоячи зі штангою або гантелями. Тут докладно зупинятися навіть не будемо, бо це – класична вправа, щоб накачати ікри, яке все знають, і яке неодноразово розглядалося нами в інших статтях нашого сайту …

  Деякі атлети практикують розгинання шкарпеток в верстаті для жиму ногами, але ця вправа має величезний мінус – значні перевантаження на колінних суглобах через прямого стану ніг і великих ваг. Набагато безпечніше виконувати подібні рухи в протилежному положенні тренажера, налаштованому на гак-присідання. Для цього упріться НЕ спиною, а грудьми в спинку гак-машини, виконуючи перший раз це може здатися дивним, незвичним, нелогічним або взагалі нездійсненним вихідним становищем. Однак це – не так. Спробуйте, Вам буде комфортно. Горизонтальні подушки тренажера впріть в плечі. Трохи ухилом майданчик для ніг гак-машини додасть Вам ще більше доступною амплітуди. Працюючи в такому режимі Вам не потрібно турбуватися про читинге, рівновазі і проблеми з утриманням снаряда.

  Для якісної прокачування литкових м’язів за тренування досить виконувати сумарно 8 сетів по 12-15 повторень з описаних вище вправ. Якщо ваша гомілку помітно відстає в розвитку, качайте її обов’язково на початку тренування. В кінці комплексу розтягуйте свої ікри. Стоячи на узвишші, максимально опускайте п’яти до підлоги або нижче, якщо стоїте на сходинці, і залишайтеся протягом хвилини в такому положенні, навіть якщо доводиться терпіти пекельний біль. Розтягування м’язових волокон дає додатковий імпульс до їх зростання.

  Фактично гомілки (а ще й передпліччя) є таким собі каменем спотикання для багатьох атлетів, включаючи і професіоналів. Саме їх недоробка більшості з них «відгукнеться» позбавленням призовий сходинки п’єдесталу. Якісно і гармонійно накачати ікри виходить не у всіх … Тільки важка праця, час, літри поту і постійне подолання себе в комплексі дадуть прекрасні результати …

  +2 # 1 Коля Балаганов 11.09.2015 6:16

  так-то гомілку моє найслабше місце! хоча, звичайно і не в мене одного.

  Дівчатам треба з обережністю вдаватися до прокачування даного місця.
  Звичайно підкреслені ікри надають ніжкам велику привабливість, але тут слід враховувати кілька моментів.
  Найчастіше після тренувань можуть траплятися судоми даної частини;
  Після тренування обов’язково треба приділити увагу розтяжці, хоча б 5-ти хвилинної;
  Не варто брати вагу, якщо у вас є жировий прошарок в цій області;
  Носіння каблуків є відмінним засобом для підтримки тонусу литок.

  • YouTube Video
 • _0.33MB/0.00322 sec