Як накачати прес за 8 хвилин

Як накачати прес за 8 хвилин

Інтернет вже давно переповнений різними відеороликами, що обіцяють привести живіт в підтягнуту форму. Чи можна накачати прес за 8 хвилин у день?

Виконуючи комплекс вправ на прес 8 хвилин щодня, цілком реально за 1-2 місяці зробити живіт більш спортивним і струнким.

Програма

Далеко не у всіх є час для повноцінних занять спортом. Саме для такої категорії людей і була створена багаторівнева тренувальна програма з комплексом вправ на прес 8 хвилин ABS (Abdominal Back Spine) – силовий тренінг, спрямований на зміцнення м’язів преса і спини. Без праці можна підлаштувати цю програму для людей з різними рівнями підготовки.

Даний комплекс вправ, що дозволяє накачати прес за 8 хвилин у день, задіє додатковий спортивний інвентар – гантелі, бодибари і т.д. В ході тренування активно працюють м’язи преса, а також спини. Програма підходить не тільки тим, хто хоче схуднути і прибрати живіт, але і людям, що страждають від болю в хребті або вимушеним більшу частину дня проводити за робочим столом.

У наступному відео продемонстрований комплекс вправ тренувальної програми ABS для преса 1 рівень:

У рамках комплексу вправ на прес 8 хвилин ABS була розроблена й інша тренувальна програма – ABS Back Stretch, що акцентує велику увагу на розтяжці хребта. Займатися зміцненням преса рекомендується через день, не менше 3 разів на тиждень. З огляду на те, що комплекс ABS складається з трьох рівнів, займатися по кожному з них необхідно не менше 2-х тижнів.

Застосування і ефективність

Щоб накачати прес за 8 хвилин у день, необхідно підійти до застосування тренувальної програми з розумом. Враховуйте наступні рекомендації:

  • Тренування преса почніть з 20-30-тімінутной кардионагрузки (біг, катання на велосипеді) після чого приступайте до безпосереднього виконання комплексу вправ на прес 8 хвилин;
  • При першому занятті постарайтеся запам’ятати техніку виконання кожної вправи і контролюйте їх правильне виконання при кожному занятті;
  • Слідкуйте за диханням: при напрузі преса – видих, при розслабленні – вдих.

Наскільки ефективний цей комплекс вправ і, чи можна з його допомогою накачати прес за 8 хвилин, займаючись через день? Звичайно, накачати сталеві кубики на животі таке тренування навряд чи здатна. Однак вона буде дуже корисна тим, хто хоче привести живіт в більш підтягнуту і спортивну форму, прибрати зайвий жир з талії.

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00609 sec