Як накачати швидко ікри ніг

Як накачати швидко ікри ніг

З огляду на те, що вправи для ніг активно задіюють м’язи живота і стегон, а також є головним засобом пересування людини, необхідно приділяти більше уваги накачиванию ніг. Сьогодні в арсеналі тренерів з бодібілдингу велику кількість різноманітних вправ для зміцнення м’язів ніг, але не всі вони є ефективними.

Вправи для схуднення ніг для дівчат дещо відрізняються від вправ для чоловіків. Якщо у дівчини немає часу на відвідування спортзалу, вона цілком може виконувати комплекс вправ вдома.

Завдяки наступної вправи будь-яка дівчина зможе зрозуміти, як швидко накачати ікри ніг. Підійдіть до стіни, руками упріться в неї і постарайтеся підвестися навшпиньки. Рухи не повинні бути різкими, – повільно піднімайтеся, а потім опускайтеся на носки. При бажанні підвищити навантаження візьміть в руки що-небудь важке, – наприклад, гантелі, і, прибравши руки від стіни, плавно виконуйте вправи. Бажано зробити близько 4 підходів по 25 підйомів.

Іншим ефективним вправою вважається підйом на шкарпетки в нахилі. Необхідно впертися долонями об стіл і нахилитися приблизно на 90 градусів. Далі треба піднятися на носки і плавно опуститися. Намагайтеся підніматися на носки високо, щоб навантаження була максимальною.

Як накачати ікри за тиждень, чоловіки можуть дізнатися при відвідуванні спортзалу і завдяки роботі на спеціальному тренажері Гаккеншмидта, за допомогою якого можна швидко накачати ікри ніг.

Сядьте на тренажер, ноги поставте на платформу. Руками візьміться за рукояті тренажера. Зробіть вдих і повільно розігніть ноги. Обтяження не повинні бути занадто великими, – стежте, щоб ноги не тряслися під час підйому. Також плавно опуститеся в початкове положення. Для даної вправи дуже важлива правильна техніка виконання. Виконуйте до 12 повторень з додатковими обтяженнями, рівними 10% від вашої ваги.

Якщо відвідувати спортзал і використовувати тренажери для вас проблематично, вам допоможуть присідання з обтяженнями. Візьміть гантелі в обидві руки і регулярно тренуйтеся. Вже через тиждень з’являться перші результати.

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00399 sec