Як вибрати пульсометр для плавання

Відомий виробник спортивного і навігаційної портативної електроніки Garmin International представив два своїх перших автономних кардиодатчики HRM-Tri і HRM-Swim. Моделі, відповідно, призначені для застосування в тріатлоні і плаванні з метою підвищення спортивних показників у цих видах спорту.

Технічні характеристики пульсометрів дозволяють зберігати дані за 20 останніх годин застосування. Водонепроникний обтічний корпус не перешкоджає вправ як у воді, так і на землі. Крім того, поза водною стихією моделі способи працювати в синхронізації зі спортивними «розумними» годинами.

Пульсометр HRM-Tri може кріпитися на нозі. У його конфігурацію входить м’який регульований ремінець з закругленими краями. Крім відстеження ЧСС він фіксує динаміку вертикальних коливань, кроків і каденції. Кардіомонітор для плавання HRM-Swim здатний посилати дані про ЧСС під час тренування і відпочинку поза басейном.

кардиодатчики для тріатлону здатний працювати до 10 місяців на одному заряді, а датчик для плавання має показники автономності до півтора років. Вироби сумісні з Garmin Connect і Garmin Connect Mobile, де користувачі можуть обмінюватися показниками і переглядати детальну метрику занять.

Початок продажів обох виробів намічено на кінець літа – початок осені поточного року. Вартість HRM-Tri складе 130 USD, вартість HRM-Swim – 120 USD. Так само кардіомонітори будуть доступні в комплектах з іншими пристроями компанії Гармін nner 920XT, Fenix 3, Epix і т.п.

За матеріалами:
newsroom.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦМЕРЕЖАХ:

ДОДАТИ НА ЯНДЕКС:

  • YouTube Video

_0.32MB/0.00585 sec