Як займатися по системі Кроссфіт в домашніх умовах?

Як займатися по системі Кроссфіт в домашніх умовах?

Сьогодні на порталі про схуднення «Худеем без проблем» ви дізнаєтеся, що таке Кроссфіт і чи можливий Кроссфіт в домашніх умовах.

Настав довгоочікуваний момент: секундомір пищить, що 8 хвилин вашої сьогоднішньої тортури закінчилися. Піт тече струмком прямо в очі, ви знесилені і ледве пересуваєте ноги, щоб дістатися до дошки результатів і тремтячою рукою нашкрябати якісь цифри навпроти граф «підтягування», «віджимання», «стрибки». Якщо цей кінцевий пункт вашого тренувального маршруту досягнуто – ви не безнадійні. Якщо ви маєте намір продовжити читати статтю – у вас вистачить витримки і сили волі, щоб освоїти методику і проводити Кроссфіт-тренування в домашніх умовах.

Що таке Кроссфіт

Кроссфіт – це система інтенсивних вправ самого різного характеру. Заняття спортом по системі Кроссфіт у нас тільки входять в моду, проте вони вже стали досить популярними в деяких інших країнах. У США і Канаді Кроссфіт навіть становить частину програми підготовки особового складу.

В залежності від ваших побажань та інтересів система Кроссфіт надає широкий вибір вправ:

 • силові (з використанням в якості інвентарю гантель, штанг, гир, м’ячів);
 • гімнастичні (присідання, віджимання, підтягування);
 • кардиоупражнения (біг, веслування, плавання, велосипед).

Базові правила системи Кроссфіт

Одне тренування складається з декількох вправ одного або різного видів. Ви можете вибрати ці вправи самі, а можете скористатися порадою або програмою тренера. Якщо ви вибираєте вправи Кроссфіт в домашніх умовах, основою ваших тренувань будуть гімнастичні вправи, які не вимагають додаткового інвентарю.

Існує кілька головних правил Кроссфіт, яких необхідно дотримуватися незалежно від того, вибираєте ви заняття в залі, на стадіоні або Кроссфіт-тренування в домашніх умовах.

 • По-перше, не можна дозволяти собі ніяких перерв між вправами. Тобто, зробили 20 присідань – беріться за 10 віджимань. Залежно від вашої фізичної форми виконуйте вправи інтенсивно, циклічно (по колу) і без передиху від 8 до 20 хвилин.
 • По-друге, портал hudeem-bez- наполегливо радить зробити вашу програму тренувань якомога більше різноманітної, чергуючи різні вправи.
 • По-третє, давайте собі час відновити сили – три дня занять, один день відпочинку.
 • І останнє – завжди записуйте свої результати. Ви будете здивовані, як приємно бити свої ж рекорди.

Переваги Кроссфіт в домашніх умовах

Позитивним моментом в заняттях будь-яким спортом вдома є комфортність і доступність. Програма Кроссфіт в домашніх умовах дозволить вам займатися в будь-який зручний для вас час. Радує і тривалість тренування – максимум 20 хвилин, що дозволить вам ефективно розпоряджатися своїм часом. До цього слід додати, що заняття Кроссфіт в домашніх умовах не вимагають ніяких матеріальних витрат (на відміну від абонемента в спортивний зал або оплати послуг тренера). Максимум – можете поєднати приємне з корисним і купити собі спортивний топ і шортики.

Тепер про користь тренувань для здоров’я.

Коли ви виконуєте різні види вправ, ви зміцнюєте різні групи м’язів. Ваш організм міцнішає, ви тренуєте свою витривалість.
Кроссфіт благотворно впливає на роботу серця. Він сприяє нормалізації роботи вашої дихальної системи.

А завдяки тому, що вправи Кроссфіт відрізняються підвищеною інтенсивністю, ви можете набрати м’язову масу або скинути зайві кілограми в найкоротші терміни.
Якщо у вас є які-небудь проблеми зі здоров’ям, ні в якому разі не починайте тренувань без попередньої консультації з лікарем і/або тренером. Якщо відчуваєте себе всемогутньою – не постраждав від свого фанатизму.

Вправи Кроссфіт в домашніх умовах

Якщо ви новачок, для початку спробуйте, наприклад, таке навантаження:

 • 10 підтягувань
 • 20 віджимань від підлоги
 • 20 стрибків

Якщо ви не можете осилити таку кількість підтягувань, робіть скільки можете. Чи не можете підтягнутися жодного разу – хоча б намагайтеся. Згодом навчитеся. Зробили підтягування, злізли з турніка і відразу ж приступаєте до віджимань. Відразу після віджимань робите стрибки. Закінчили? Ні.

Тепер все по новому колу – підтягування, віджимання, стрибки. І так все 8 хвилин. Вправи повинні проходити в інтенсивному ритмі. Коли час закінчиться – можете видихнути і впасти на диван, але не забудьте записати, скільки підходів вправ ви встигли зробити за відведений час.

Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, вам підійде більш складна програма Кроссфіт в домашніх умовах . Додавайте кількість вправ в підході, ускладнюйте програму вправами з підйомом ваги. Можна визначати навантаження шляхом оцінки власних фізичних відчуттів.
Нехай Кроссфіт приносить вам бажані результати!

Автор – CameraObscura, портал про схуднення ХУДЕЕМ без проблем!

Ще цікаве:

 • YouTube Video

_0.34MB/0.00393 sec