Заняття на біговій доріжці для схуднення відео

Заняття на біговій доріжці для схуднення, як схуднути не виходячи з дому

Якщо у вас мало вільного часу і є велике бажання схуднути, то заняття на біговій доріжці для схуднення вам відмінно підійде. Звичайно, простий біг по пересіченій місцевості або на стадіоні набагато більше нагрузить ваш організм, але для цього потрібно багато часу і простір для бігу, просто бігати по пішохідній доріжці досить проблематично.

Заняття на біговій доріжці також сприяє схудненню як і простий біг і ще при цьому має кілька переваг:

– Погода не зіпсує вам тренування на біговій доріжці

– Бігову доріжку можна встановити навіть у себе в вдома

– Широкий спектр вибору режимів навантаження дає масу варіантів, кожна людина може підібрати індивідуальне тренування для себе.

– При неправильному виборі взуття. у людини який займається бігом, може виробитися плоскостопість, на біговій доріжці це виключно, щільно йде спочатку м’яким.

Недоліки бігу на біговій доріжці:

– Можна впасти, якщо ви випадково зійдете з полотна або виберете неправильний темп бігу, ви ризикуєте просто злетіти з доріжки.

– Заняття бігом на біговій доріжці, для схуднення, супроводжується споживанням великої кількості кисню, коли ви знаходитесь в невеликій кімнаті або в тренажерному залі з низькими стелями і поганою вентиляцією, то це серйозна проблема.

Для того що б худнути займаючись на біговій дорожче, потрібно інтенсивно тренуватися по 30-40 хвилин в день, як мінімум 4-5 тренувань на тиждень. Перед тренуванням потрібно як мінімум 2-3 години не їсти, бігати на ситий шлунок не вдячна справа, може знудить. Під час тренування не потрібно весь час займатися в одному режимі, ефективніше для схуднення буде якщо ви будете комбінувати різні режими швидкості і нахилу полотна.

Заняття на біговій доріжці для схуднення, відео:

  • YouTube Video

_0.34MB/0.00719 sec