Завантажити комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах відео

Кожна дівчина мріє про стрункою і підтягнутою фігурі і використовує для цієї мети безліч способів. Одним до душі дієти, іншим розвантажувальні дні. Однак найпростішим і ефективним засобом для схуднення, а також підтримки себе в формі є спорт і фізичні навантаження. Тому, щоб домогтися результатів, слід знайти відповідний вид спорту і правильно організувати режим харчування і тренувань. І зовсім необов’язково витрачати час і кошти на спортивні клуби та фітнес-центри – всі вправи можна виконувати самостійно в вдома, скачати онлайн-уроки, навчальне відео безкоштовно займатися вдома. Головне – не лінуватися, для схуднення навіть вдома слід регулярно займатися.

Відео – як прибрати боки.

Насправді переваг у занять в домашніх умовах маса: ви можете усамітнитися в улюбленій кімнаті, одягнути зручну для вас одяг і займатися, не переживаючи, як ви виглядаєте зі сторони. Пихкає, дихайте, потейте – ніхто вам не завадить! Особистим тренером в домашніх умовах вам послужить будь-який диск або відеоуроки (які можна скачати) з комплексом вправ для фітнесу вдома.

Також, для того, щоб правильно проводити заняття вдома, можна проконсультуватися з тренером будь-якого фітнес-клубу або спортзалу. Поясніть йому, що у вас немає можливості відвідувати клуб, але ви дуже хочете займатися спортом. Багато фітнес-центри пропонують таку послугу, як складання індивідуального комплексу вправ для самостійних занять. Звичайно, така послуга коштує недешево, але зате ви будете впевнені, що займаєтеся правильно.

Для занять фітнесом в домашніх умовах можна вибрати кілька варіантів, наприклад:

Біг для схуднення

Ранкова або вечірня півгодинна пробіжка стимулює обмін речовин і спалює калорії. Крім того, під час пробіжки працюють всі групи м’язів, що дозволяє вашій фігурі виглядати спортивної та привабливою, видно, як ваш зовнішній вигляд змінюється.

Стрибки зі скакалкою

Заняття з качалкою допоможуть вам не тільки позбутися від зайвих жирових відкладень, а й зміцнити дихальну та серцево-судинну систему. Крім того, ці вправи сприяють підвищенню тонусу м’язів, поліпшення координації тіла, а також розвивають витривалість.

Заняття з хула-хуп

Вправи з обручем допоможуть вам розвинути координацію рухів, гнучкість, пластику, силу, відчуття ритму. Крім того, щоденні тренування прекрасно спалюють зайвий жир на проблемних зонах вашого тіла, сприяють схудненню.

Заняття йогою в домашніх умовах

Щодня займаючись йогою, ви не тільки розвинете гнучкість і зміцните м’язи всього тіла, але і знайти гармонію в собі. Для занять в домашніх умовах рекомендуємо придбати курс йоги (скачати відео в Мережі) для початківців і поступово йти до мети.

Заняття на фітболі

Виконуючи комплекс вправ на фітбол (його можна завантажити), ви розвиваєте координацію рухів і відчуття рівноваги, покращуєте роботу вестибулярного апарату і взаємну координацію різних груп м’язів. Крім цього, заняття на фітбол зміцнюють загальний стан організму.

До всього вищепереліченого, можна додати заняття аеробікою, танцями і степ-аеробікою, все це допоможе схудненню. Завдяки відеоуроку, які можна скачати в інтернеті, всі ці заняття можна проводити вдома.

Вибирайте той спосіб фітнес-занять в домашніх умовах, який вам до душі і займайтеся на здоров’я! Удачі вам і прекрасних результатів.

  • скачати вправи для схуднення
  • YouTube Video

_0.34MB/0.00652 sec